Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mogyoróallergia jelentkezhet...

Mogyoróallergia jelentkezhet 1-2 nappal később?

Figyelt kérdés
Fiam kiömlött, nincs légzési nehézsége, se duzzadt száj! Azt olvastam, hogy 15-30 percen belül jelentkezni szokott az allergia!
2012. jan. 18. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
MIlyen tünetei vannak?
2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szája körül piros "folt" (bár szerintem ez inkább a nyáltól jött ki) meg a hasán, mellkasán piros foltok (sok pici pöttyből áll) meg piros pöttyök!
2012. jan. 18. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában a mogyoróallergia ennél súlyosabb. Ismerősünk kisfia, majdnem meghalt fél órán belül, mikor kiderült, ő csak kézzel ért hozzá a mogyoróhoz, nem is evett belőle, és azonnal dagadni kezdett!

Ne evett valami mást?

2012. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős? mogyorót 3 éves korig nem lehet adni mert erősen allergén!

2 nap után is kijöhet az allergia, 2 hétig van a szervezetben. bár ha csak nagyon kis mennyiséget kapott és csak agyszer akkor nem valószínű

2012. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 hónapos és olyan olyan csokikrémet kapott kb. 1 kávéskanálnyit, amiben 0,01% a mogyoró (400g-os termék). De 2 napja adom a kalciumot neki, de nem használ, csak rosszabb, már az egész teste kiömlött! De már másképpen, ezt alig látni, csak érezni! Holnap viszem dokihoz!
2012. jan. 18. 20:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat!
2012. jan. 18. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor az nem attól lesz. ennyi ilyen reakciót nem okoz.


én öblítőre, mosóporra gyanakodnék, vagy esetleg nem adtál rá olyan ruhát ami új volt és nem mostad ki? jó, hülyén hangzik, tudom :)

2012. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem! Szerintünk vmi vírusfertőzés lesz! Már 1x jött ki így rajta, de akkor a kalcium segített!
2012. jan. 18. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!