Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 6 hós fiam 76...

Normális, hogy 6 hós fiam 76 cm? Összefügg azzal, hogy felnőtt korában milyen magas lesz?

Figyelt kérdés
súly 9200 gramm.
2009. máj. 27. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg, a fiam félévesen 75 cm volt (8400 gramm), 7 hósan volt 9200gr/77cm.

Most 9 éves és 145 cm, apukája 193,én 170 cm magas vagyok, valószíműleg ő sem lesz alacsony felnőttkorára.

2009. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor még nem lehet semmit pontosan megmondani, sok függ a genetikai adottságaitól, illetve később nagy valószínűséggel belassul a növekedése. A két éves magasságra szokták azt mondani, hogy annak duplája lesz a felnőtt kori magasság. De igazából az sem jelent semmi biztosat. Nálunk szinte mindenki magasabb az átlagnál, pont a múltkor beszélgettünk róla, hogy kicsinek, de úgy 10 éves korig méreteit tekintve senki nem tartozott a korosztályában a legmagasabbak közé. A tesóm fia 18 évesen közel 2 méter és 50 tappancsa van, de ő is csak 10 éves kora után ugrott ki a korosztályából. Ha a családotokban sok a magas ember akkor persze számítani lehet rá, hogy ő sem lesz alacsony.
2009. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!