Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb márka? Jó árba vannak és az nekünk fontos.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. jan. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik márkát sem ismerem,de nem tűnik rossznak egyik sem.
2012. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném meg, hiába van jó áron. Barátnőmnek is ilyen kocsija van, és akkor, hogy az ajtón alig fér be vele... Tömeg közlekedni egyáltalán nem tud (bár nálatok lehet, hogy ez nem fontos) a kocsiba ha berakják már már alig fér be. Utálja, még csak 7 hónapos a fia, de már gondolkozik, hogy eladja, és vesz másikat...
2012. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi hát ez nekem is fontos,hogy ne legyen nagy úgy hogy lehet veszek használtan jobbat

tudsz valamit ajánlani?

2012. jan. 18. 19:39
 4/4 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nekem Kunert-em van és nagyon szerettem-szeretem.Igaz nekem a fix kerekes változata van.Igaz én tényleg csak sétára használom,nem buszozunk stb.A sétákra meg tökéletesen megfelel a nagy kerekei miatt és bevásárlásra is tök jó.DE viszont ha neked buszoznod kell esetleg cipelni akkor jobban jársz egy másik kocsival!

2012. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!