Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Józan paraszt ésszel, bevállal...

Józan paraszt ésszel, bevállalnál kistesót ezekkel a feltételekkel kedves anyuka?

Figyelt kérdés

szóval.. 35 m2 a lakás hatalmas szobával, de összesen ez az egy szoba van, ebben lakik az anya, apa, és a 2 éves kislányuk még jól elférnek..de viszont védekezés mellett útban a kistesó.. de nincs hely, se túl sok pénz..


megoldás? albérlet, szobaleválasztás, abortusz,..?



hogy oldanád meg? pláne hogy apuka nem rajong a kistesó érkezése hallatán..


köszönöm előre is az érdemleges válaszokat



2012. jan. 18. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Ha apuka nem rajong, akkor védekezés.

Ha már úton van, akkor akár szobaleválasztás, akár másik lakás keresése, nálam az ab nem opció.

2012. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező odaírta, hogy védekezés mellett!!! Legalább olvasd el a kérdést...
2012. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

első válaszolóval tökéletesen egyetértek.

Próbáljátok meg a szobát ketté választani, szuper térelválasztó praktikák vannak amit akár a férjed is meg tud oldani ha ügyes!

2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
egyet értek az elsővel. Majd ha nekünk is jön a kistesó akkor mi a spájz meg a babaszobánál a falat kiütettnénk és húznánk egy új falat,hogy a 2 szoba egyforma nagy legyen:)
2012. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Kettes!

Te meg ne írj ha nem is válaszolsz semmit. :D

2012. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én megtartanám :)

Bár el sem tudom képzelni hogy oldanám meg a helyzetet ilyen kicsi lakásban.Nálunk csak az egyik szoba 25m2.

Lakás saját?Eladni és egy kicsit nagyobbat venni?

2012. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kerria ***** válasza:
89%

Engem nem a tér zavarna, hogy kicsi, hanem, hogy Apuka nem örül... :(

Van ismerősöm, aki egy szoba konyhás lakásban 5-en éltek (ott annyi volt a szerencse, hogy magas volt a belmagasság, így tudtak galériát csinálni)

Ha albérletbe mentek (nagyobba), az drágább lesz... szóval ismét nehezített terep...

mindenképp a térelválasztás lenne valahogy a megoldás, és hogy Apa igenis örüljön a kistesónak, mégha nehéz is lesz.

2012. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Én is leválasztanám a szobát.

Hogyan védekeztetek,ha megkérdezhetem?

2012. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A lakásátalakítás biztosan megoldható, annyi trükk van erre. Pl. nagyszoba leválasztása. Vagy konyhából másik szoba kialakítása és a nagyszobából amerikai típusú szoba (nappali+konyha egyben), vagy fekvőgaléria (ezt akkor is lehet, ha nem nagy a belmagasság)... szóval erre biztosan van olcsóbb-drágább megoldás.

Sokkal nagyobb problémának érzem, hogy "apuka nem rajong"... gondolom, a gyereket nem magadnak, hanem kettőtöknek szülnéd.

Én sem vagyok abortusz ellenes, de elfogadom, hogy lehet olyan élethelyzet, amikor nincs más megoldás. Amit leírtál, abból én nem tudom megítélni, hogy ez olyan-e.

Ahol laktok, az saját tulajdonú lakás? Ha igen, nincs lehetőség nagyobbra / más elosztásúra cserélni? (pl. olcsóbb helyen) tudom, most nem könnyű a helyzet az ingatlanpiacon sem :-(

2012. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
saját lakás?
2012. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!