Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Dm-ben regisztráltam a...

Kíváncsicska kérdése:

Ha a Dm-ben regisztráltam a baba bónusz programban a kupon füzetet mikor kapom meg? Meg van benne határozva hogy mire mennyi kedvezmény van? Az aktive beauty kártyán lévő pontokat hogyan tudom beváltani és honnan tudom mennyi pontom van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A füzetet kb 6 hét múlva küldik. Rendes kuponfüzet, csak babacuccokra teszik a hangsúlyt. Meghatározott kedvezmények vannak.

Az aktív beuty pontokat az üzletben lévő automatánál tudod kiváltani, de az eladók segítenek, ha elakadsz. De nem bonyolult.

2012. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kuponfüzetet én 6 hete várom, már reklamáltam is és semmi!
2012. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia.2hónap múlva küldték meg nekem...
2012. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az jó akkor várhatom még egy ideig :(

Köszönöm a válaszokat.

Csak az a durva hogy a honlapon is és a boltban is 4 hetet mondtak mire megjön.

2012. jan. 19. 08:42
 5/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne... november elején adtuk be az igénylő lapot és még mindig nem kaptam meg a kuponfüzetet :(((
2012. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne várjátok annyira azt a füzetet, mert nem extra nagy dolog van benne.

Én pl. arra emlékszem, hogy sok pelus van benne 100-300 Ft engedménnyel, de én csak 1 félét veszek, a többi kupon nem is kellett. Aztán egy 2 dl-es gyümölcslé, az sem kell egy újszülöttnek még, weleda termékek, itatópohár, ott is pár száz az engedmény és még így is legalább egy ezres.

Szóval ráértek később is beváltani a kuponokat szerintem, nem maradtok le semmiről.

Kérdezőnek! A pontjaid bármire beválthatóak, én is gyűjtöttem előtte a beauty kártyámon a pontokat és soha nem használtam fel, de a baba születése után könnyen elhasználtam őket. Ha ráállsz egy kedvenc és drága termékre, akkor a pontok felhasználásával sokkal olcsóbban tudod azt megvenni, mindegy, hogy még nem vagy bababónuszos.

200 pont beváltásával ha veszel egy nagy kartonos pelenkát, majdnem félárra jön ki: 50 pontos és 150 pontos füzetben lévő jóker és végösszegi kupon használatával.

A dm honlapján is meg tudod nézni a pontjaidat, be kell ütni a kártyaszámot és az irányítószámod a pinkód.

Hamar meg fogod tanulni, és ha jól ügyeskedsz, akkor sokat spórolhatsz.

Most én is várom a fényképek előhívását, mert csak akkor veszem meg az egyéb dolgokat, pelus, fogkrém, stb. ha a képek is elkészültek, mert fel szeretném a 15%-os végösszegi kuponomat használni, sajnos most nincs több pontom, de így is több mint egy 1000-essel kevesebbet fogok fizetni.

2012. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért van benne, egy-két jó dolog.

Pl Pampers pelus 500 ft kedvezmény, ja, meg cumi ingyen, meg 1 doboz laktoherb tea ingyen, meg egy kis utazó intim mosakodó gél ingyen. Én azt mondom, a kedvezmény, az kedvezmény, és azt ki kell használni. Sok kicsi sokra megy. :)

2012. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak, az előtted író vagyok!

Én is azt írtam, hogy persze, be kell váltani, én sem hagytam eszeket veszni egyáltalán.

Csak azt szerettem volna mondani, hogy nem feltétlenül olyan dolgok vannak benne ami újszülött babának való, hanem később is lehet használni, ezért nem kell annyira várni a füzetet.

Mi papmerst használunk, nekem jó a kupon, bár ha jól emlékszem a jokerrel nem is vonható össze, ezért így drágább. De aki más pelust szeret az nem is tudja használni...na de mindegy, aki érti érti, aki nem az nem...én csak segíteni szerettem volna:(

2012. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem is kell kiváltani ezeket az 50 illetve 150 pontos kupon füzeteket?És ha beváltom a pontom akkor annak a vásárlásnak lesz pont értéke?Bocsi a buta kérdésekért de kezdő vagyok :)
2012. jan. 19. 10:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia a dm.ben ahol a kuponfüzetet kiváltod letudod elenörizni mennyi pontod van a vonalkodal és az irányitószámal.A pontokat szerintem ugy érdemes felhasználni hogy ha pelust vagy 4db.os törlökendöt veszel kiváltasz 50 pontos kuponfüzettet és a jokert felhasználod ami 25százalék egy vásárolt termékböl.A másik lehetöség a 150 pontos füzi amiben 15százalék lejön az összes vásárolt termékböl.
2012. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!