Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a cumikat lejárati időn...

Lehet a cumikat lejárati időn túl is használni? Mi baj vele utána?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

ha lejárt ki kell dobni

Ha 3 hónapnál régibb ki kell dobni

Fertötlenités és a rágicsálás miatt eldeformálodik, megpuhul a cumi!

2012. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nahát! Van a cuminak szabatossági ideje? Mi már 1 éve nagyjából ugyanazokat használjuk. Hiába nőtte ki a legkisebb méretet, néha még most is a szájába veszi. Hát én ezt meg se néztem. De, ha esetleg a mienk lejárt, ő akkor is használja. Talán puhább lett valamivel, de más nincs velük.
2012. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elveszítheti a rugalmasságát és darabok válhatnak le belőle. Mondjuk szerintem inkább a latex cumikra jellemző.
2012. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem tudtam. :)
2012. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most elgondolkodtam azon, hogy vajon kicsomagolás előtt hány anyuka írja fel, hogy melyik cuminak mikor jár le a szavatossága?

Nekünk csak szilikon cumink van, hetente ellenőrzöm az állapotukat, főleg mióta a lányom a fogával nyikorgatja őket.Eddig egyikkel sem találtam problémát.És fogalmam sincs, hogy mikor járnak le.Egyiket sem tudom, hogy meddig lesz vagy volt jó.Vannak régebbiek és újak is és nem hiszek abban, hogy 2 havonta cserélni kéne őket.Főleg ha a gyerek nem fogadja el csak a méregdrága cumit...

1 éves kislány anyuja

2012. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!