Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan erősíthetném 11 hós...

Hogyan erősíthetném 11 hós babám immunrendszerét?

Figyelt kérdés
nincs semmi konkrét, általánosságban kérdezem, kinél hogyan erősödött...

2012. jan. 19. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem nagyon tudod úgy magad erősíteni, vagy mire gondolsz? Vitamint vagy ásványi anyagot adnál neki? Én nem adok semmit a fiamnak. Őszintén szólva nem tudok minden percben ránézni, és biztos vagyok benne, ha a lakásban van egy porcica, ő azt megtalálja és megeszi, ha nem látom. Még sosem volt eddig semmilyen betegsége.

De hogy mennyire erős, ez úgyis a bölcsiben, oviban fog kiderülni.

2012. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még szoptatom és Cebion cseppeket adok neki. Hagyom, hogy egye a porcicákat :)
2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok vitamin, zöldség gyümölcs, és IGEEEEN porcica, attól fog erősödni az immunrendszere ha egy kis koszt is bevisz, mert ha nem találkozik bacikkal a szervezete, akkor honnan tudja majd, hogy mi ellen kell védekezni. pl: kolléganőm (különben nagyon jó anyuka) állandóan kézmosás, stb. még rám is rámszól, hogy na menjetek kezet mosni :), szóval az ő kislánya folyton beteg. szerintem nem véletlenül.
2012. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cebion C vitamint kap minden nap 10 cseppet. 1x volt beteg, fájt a torka (nem is csoda ilyen idojárásban)

Es o is amit talál a szonyeg alatt mindent bekap. Esélyem se lenne elvenni tole, o ugyesebb.


1 éves kislány anyukája

2012. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, akkor nem leszek annyira steril, és adok Cebiont. :)

A hideget nem nagyon bírja, úgyhogy nem a hideghez szokatom egyelőre, kár lenne megfázlalni.

2012. jan. 20. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy kell a picikéknek koszt is enni, mert attól erősödik az ellenállásuk a későbbiekben. Viszont az én tapasztalatom az, hogy sajnos annyira rossz már a zöldségeink és gyümölcseink tápanyaga, hogy sajnos ki kell nekik is egészíteni az étrendjeiket vitaminokkal adott esetben. Én mindent meg tettem, a kertben termeltem meg ezeket és folyamatosan főztem a kicsinek még bébiételt sem kapott, mégis mindig voltak jelei annak, hogy nincs igazán jól. Igaz ő 10 hónapos korától jár közösségbe. Ha meg hajlamos megfázásra akkor sajnos kell neki immunerősítő is. Én szarvasmarhakolosztrumot adok a kisfiamnak, mert ő is ilyen volt.
2012. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a szarvasmarhakolosztrumot ajánlották?
2012. jan. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!