Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud már 13 hós babátok?...

Miket tud már 13 hós babátok? Miket KELL tudnia egy ilyen idős gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
járni 9és fél hónapos korától,ha látja vagy hallja a kutyát akkor mondja hogy vau-vau,ha öltözünk vagyis húzzuk a csizmát akkor azt hogy tá-tá,mondja hogy pá-pá és integet,ami most új hogy átölel olyan igazi nagy ölelés na attól behalok:))puszit adnak,játékra invitálnak pl:szaladgál előttem és figyel mikor kezdek vele játszani,mászik fotelre fel majd tolja szépen magát le,bújócskáznak a (iker)tesóval ,mondja hogy bbbaaa-bbaa-bbbaaa ez nagyon tetszik neki,ha kell neki valami rámutat,most hirtelen ennyi,és nálatok mi a helyze??mit csinál??
2012. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

kelleni, biztosan ülnie már kell. tárgyakat fogni, rákoncentrálni és esetleg elvenni.

gagyogni szavakat amik még értelmetlenek, pl tatütatü.

mászni még azt hiszem nem követelmény de az már nem rossz dolog.

ennyi idösen már sok gyerek tud egyedül menni, de nem követelmény.

2012. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.

Az én fiam is felmászik meg le is mászik pl. az ágyról.tud egyedül menni,igaz még nem stabilan,de megy:)

szavakat is mond,szinte mindent megért,amit mondok neki stb.

De még nem iszik egyedül pohárból,nem tud egyedül,cici nélkül aludni,nem érdekli ha mesét olvasok.Őt csak az érdekli,hogy menjen és olyan dolgokat csináljon,mint a nagyok,azaz amit neki nem szabad.az ilyen nyugodtabb,ülős dolgok nem kötik le,főleg mostanában.Enni sincs ideje.

Így nem tudok vele mondókázni,mesélni meg hasonlók

2012. jan. 20. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok na ezért nem teszem ezt én sem,hisz ha nem érdekli akkor minek majd fogja és akkor majd figyel és veled mondja amit nagyon imádnak ha apa aki csak szerbül beszél velük szóval ha ő énekel nekik na akkor beleülnek az ölébe és dudorásznak kis cukorfalatjaim:)))De ők is még csak csőrös pohárból isznak egyedül,és állandóan csak mennek és teszik azokat a dolgokat amit nem szabad de én nem vagyok földhözragadt hagyom őket kibontakozni :))idővel meg majd alakul mindent:)
2012. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de az ikres anyukát kérdezném, hogy időre születtek a babáid?
2012. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a lányom is ilyen volt, aztán most 16 hós lesz, már ezt mind akarja csinálni. 2 hónap alatt iszonyat sokat változnak. testi fejlödésben lelassulnak, agyilag meg minden npa produkálnak valamit.


egyiknap az egyetlen ami érdekelte a könyvekben a lapozás, ma meg leül és mutogatja mi hol van. habár nekem kell mondani.

2012. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na az én drágaságom még csőrösből sem iszik.Nekem adja ide a cumisüvegét és azt mondja inni:)

Én se akarok ráerőltetni semmit,majd jelzi ő,hogy mit akar:)

Biztos cukik az ikreid:))

2012. jan. 20. 13:04
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi választ adónak is
2012. jan. 20. 13:24
 10/15 anonim ***** válasza:
37.hétre születtek de csak akkor is azért mert a doki már úgy gondolta hogy megcsászároz hisz 36.hétig kell kihúzni (a tüdő érettsége miatt)utána már minden okés,nos viszont nagy meglepetésünkre még így a 37.hétre is 3,36 és 3,5 kilós súllyal születtek meg:))Húúúú soha el nem felejtem azt az áriát amit ők ott akkor lenyomtak,,,maga a mámor!!!:))Igen kérdező nagyon aranyosak,elevenek,okosak és szépek ahogy biztos hogy a tieitek is!!!!!:))
2012. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!