Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angol víztől fájhat a hasa?

Angol víztől fájhat a hasa?

Figyelt kérdés

Babám 6 hetes tápszeres. Egy hétig kapott "kölcsön" tejet, de mivel nagyon hasfájós lett tőle a védőnő és a doki javaslatára abbahagytuk!

Akkor megvettem az angol vizet, amit azóta is adok, mert sokszor nem bír pukizni.

Úgy gondolom az anyatej már kiürült, mert 3 napja nem kapja, viszont még mindig fáj a hasa. Széklet is két napja alig van és zöld színű lett.

Okozhatja ezeket az angol víz? Mert pl. a mecsek teánál tudom,hogy okozhat hascsikarást.


2012. jan. 22. 04:19
 1/2 anonim ***** válasza:
En tegnap kezdtem adni 5hetes fiamnak az angol vizet es nagyon orulnek ha segitene rajta de sajnos az elso tapasztalat nem nagyon jo.Hajnal 4tol nem alud 8ig annyira fajt a hasija,keservesen sírt.es a ketszer zoldes volt a kakija is...
2012. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Na ma nálunk úgy néz ki már hatott. Legalább is délelőtt kétszer kapott, utána jött ki a puki és nem nagyon fájt a hasa.

A kakija viszont neki is zöld lett!

2012. jan. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!