Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyhetes babát miben vinnéd...

Egyhetes babát miben vinnéd tanácsadásra?

Figyelt kérdés
Én hosszú bodyra, plüss új nélküli rugira, arra kötött kardigánra gondoltam. Persze overall és takaró, sapi a fejére. Autóval megyünk, de nem tudom, hogy ott milyen idő lesz, de legalább 1 órát tuti várnunk kell majd a dokira sajnos.
2012. jan. 23. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az öltözék jó. Hova mentek, hogy ennyit kell várni a dokira? Nálunk sosem kell tanácsadáson várakozni, rögtön fogad minket a védőnő, majd a gyerekorvos.
2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ruha jó.De mi az hogy várni kell a dokira?Nálunk ilyen nincs,egy héten két nap van tanácsadás fél 1-től 2-ig.Akkor ott a doki is meg a védőnő is.
2012. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sajnos nálunk mindig késik a doktornő, fél 11-re kell menni, de volt már hogy fél 1-kor jött meg. Gondolhatjátok, hogy milyen jó. A védőnő az már ott van, legalább a mérés stb. halad. Nyári a kisfiam, azért voltam most tanácstalan az öltözéket illetően.
2012. jan. 23. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk házhoz jön az orvos az első pár napban.Nem kér értem pénzt, de akivel beszéltem, mindenki ad. A védőnő is előre leegyezteti az időpontot, és ő is kijön, csak az oltásra kell bevinni.

Nekem furcsa, hogy be kell vinned egy 1 hetes csecsemőt. Vagy ez több helyen így megy?

Amúgy öltözék jó, de gyerekek közé én még nem vinném 1 óra hosszára. Soha nem tudni, hogy épp kiben mi lappang:(

2012. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk se megy ki az orvos, mert nem szeret kijárni.
2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off:

Nálunk is kijár az orvos az 1 hónaposnál kisebb babákhoz.

És nem fogad el érte pénzt.


Engem eléggé felháborít, hogy egy orvosnak, pláne egy gyerekorvosnak ilyen a hozzáállása, hogy van képe kisbabákat órákat várakoztatni. Elég szomorú...

2012. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Én is másfél hetesen vittem a kislányomat tanácsadásra.Semmi baja nem lett.

2012. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy nem megy ki a doki. Nálunk 6 hetes koráig kijöttek, pedig nyári baba.

Jó, mondjuk baja nem lesz tőle, de akkoris.


Jó lesz így felöltöztetni, ott úgyis le tudod majd vetkőztetni amennyire kell. Nálunk pl. borzastó meleg van a tanácsadóban.

2012. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!