Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az az ár amit még elkérhete...

Mi az az ár amit még elkérhetek jó szívvel Abc design Astro babakocsimért?

Figyelt kérdés

más néven Mamba.

csak sportrésszel adnám el, nincs hordozó, mózes.

használatból eredő kis karc előfordul a vázon.

fék, kerekek rendben vannak.

sport része is hibátlan.

ez 2 írányba fordítható.

kagyló üléses stb.


így mennyit lehet kérni érte?


2012. jan. 25. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

30-35...mert ha valakinek nem csak sportnak kell akkor mire vesz rá mózest meg hordit addigra már ott van majdnem mint egy újjal. Amúgy szeretem az ABC designeket én egy cobrával szemeztem a múltkor a teszen de 68 ért volt fent igaz mózessel...

Az én babakocsimat ami szintén jó márka és sportülés meg mózes is volt hozzá 40 nél többért nem tudtam eladni egyszerűen! Az tök mindegy hogy én közel 100 ért vettem.

2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál


elég jól lecsúsznak az árak :(

megpróbálkozom 38-40-el és meglátjuk...


köszi

2012. jan. 25. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
max.35 szerintem is!Mi egy kitűnő állapotban lévő 3 TEC-et vettünk mindennel (hordozó, mózes, sportrész) 55 ezerért!
2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ezt mondtam én is :(( Hogy mózessel együtt megy el 50 körül :( sajnos ez van :(
2012. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!