Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan szokott kibújni...

Anita0802 kérdése:

Hány hónaposan szokott kibújni az első fog?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani. Általában 3-4 hónaposan indul be a fogzás, de van olyan gyerek, aki még az első szülinapját is fog nélkül ünnepli. Az én fiamnak 3.5hósan jött az első. Minden babánál más.
2012. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó,lányomnak csak 1 évesen bújt ki,ismerősöm fiának 6 hónaposan!
2012. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ikreim közül csak az egyiküknek van már foga. Az első 4 hónaposan jött ki, a második 7 hónaposan bújt csak ki.
2012. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha napok óta folyik a nyála + az ökle szinte folyamatosan a szájában van + nyűgös reggel óta max 1 órát aludt össz-vissz órákkal kaja után is csórizik akkor lehet hogy a foga jön?
2012. jan. 25. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. :) Mennyi idős? Az ínye meg van duzzadva? Az enyémnek 4,5 hónaposan jött ki az első, két hétre rá a második. Én nem is nagyon számítottam még fogakra, pedig anya mesélte, hogy nekem is 3 hónaposan bújt ki. A fiamon én semmit nem vettem észre, csak egyik este keservesen sírt sokáig, másnap elvittük dokinénihez, aki mosolyogva kocogtatta meg a fogát, hogy "anyuka, nem látta, hogy áttörte az első fog az ínyét? Hát ezért sírt a kicsi!". :) Ez eszembe sem jutott...
2012. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10hetes lesz pénteken
2012. jan. 25. 21:36
 7/8 alaszka ***** válasza:
Enyémnek 5 hónaposan jött ki az alsó kettő egyszerre majdnem. Majd rá 6 hónaposan a felső kettő, és mellette most jönnek már az oldalsó metszők, most 7 hónapos. Velünk egyidős kisfiúnak még egy sincs. Szóval az átlag szerintem ilyen 6 hónap körül, de hallottam már 4 hónaposnak is.
2012. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak 7,5 hónaposan jött ki az első, de már 3 hónapos korától nyüglődött vele.
2012. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!