Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi szokott probléma lenni a...

Mi szokott probléma lenni a babakocsiknál? Mi a gyenge pont?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi megy tönkre, mi az ami gyakrabban fordul elő?
2012. jan. 28. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A kerék
2012. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És melyik fajta kerék, a dupla, vagy a felfújt? Kitörik?
2012. jan. 28. 23:28
 3/9 kíváncsicska ***** válasza:
A rugózását is nézd meg.Mert eléggé "fapados" is tud lenni.
2012. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez márkától, típustól függ. Vannak babakocsik, amiknek a kereke törik hamar, van, aminek a huzata szakad ki stb. Ezt szerintem így, konkrétan nem lehet megállapítani.
2012. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az nem tudom mi megy benne tönkre de azt tudom hogy soha többet nem veszek olyat aminek nem bolygokerekes az elsö kerek !!!
2012. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony, a bolygókerék alap!!! De nálunk az kezdett el kicsit lötyögni, de épp hogy! De attól még jobb mint a fix!
2012. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első babakocsinál ami nem volt bolygókerekes: az egyik kerék kijárt belőle, vettünk hozzá pótkereket, az is kijárt, valami alkatrész kopott ki belőle.

Második babakocsinál, ami bolygókerekes volt: kiszakadt a huzat kb 2 hónap után.

Most jön a kistesó, ezeket próbáljuk kiküszöbölni.

( Megmondom őszintén, nekem jobb volt az aminek nem bolygókerekes volt a kereke! )

2012. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem csak azért nem jo a bolygo nélküli mert nekem nehezebb irànyitani szoval ahoz hogy kanyarodjak meg kell kicsit dölteni..de szerintem menj be a boltba és nyugodtan probàlgasd ki öke ja és a huzatot is nyomkodd meg a varràsnàl stb...
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az igazi probléma az ha kinövi idö elött a gyerek. ami nem mózeskosaras annál figyelj oda erre meg a dönthetőségére. vidd a férjedet a rugózását meg magát a váz stabilitását nézze meg. te meg azt, hogy mennyire könnyen lehet tisztitani,összerakni mert a legtöbb hiba a nem megfelelö használat miatt következik be. rángatod, nem tudod összerakni kopik a huzata rögtön. megfelelö kereket válassz pl.ha sokat sétálsz majd a bolygókerék a legjobb, ha sokat utazol a nagy kerekü nem lesz praktikus. képzeld el mikor esön állsz és még le kel szerelned a kereket összecsukásnál és azt utána betenni mocskosan a kocsiba, a kiskereket semmilyen alkalomra nem ajánlom.
2012. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!