Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kizárólag anyatejet eszik a...

Kizárólag anyatejet eszik a babám, zöld a széklete és habos. Miért?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam, eddig nem kapott mást csak anyatejet.

3 napja zöld a széklete (méreg/epezöld) és tegnap este óta habos is.

Műs tünet nincs (hasfájás, hőemelkedés, láz)

Tegnap láttam ici pici vért is benne.


A széklettel voltunk pénteken orvosnál. Mondta, hogy lehet, hogy tejérzékeny lesz :(de az is lehet, hogy csak nagyon sokat eszik és nem bírja az emésztése.

Viszont azt is mondta, hogy vannak ilyen babák, ne izguljak.

Hát én nem tudok nem izgulni!


HA valakinél történt hasonló akkor örülnék ha leírnák, hogy mi lett a vége?

Tartsak tejmentes diétát (nem okozna gondot, ne értsetek félre, bármit a babámért)

Vagy fogjam vissza szopikat?

Két-három óránként eszik 130-150 ml-t.

Ez állítólag sok.

3 kg-al született, most 6 kg. Azt mondta a doki, hogy csak féléves korára kellett volna megduplázni a a születési súlyát.


Köszi, előre is!


2012. jan. 29. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tuti bevinném az ügyeletre! Főleg, ha vér is van a kakiban! Ne gondolkozz, menjetek!
2012. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a zöld kaki önmagában túletetés jele.

de ha vér van akkor azonnal ügyelet.


nálunk mikor nagyobb volt a fiam volt olyan, hogy véres volt a kakija miután székrekedése volt és nagyon keményet kakilt. na akkor nem kellett orvoshoz menni, elmondta telefonban mit kell tenni.

de ha jól értem nálatok ez ki van zárva, mert minden nap kakil, sőt még habos is, így szerintem minél előbb menjetek ügyeletre. lehet fertőzés, vérhas jele is ha jól tudom :S

2012. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!