Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anyuka leszek, mert...

Rossz anyuka leszek, mert kezdetektől turis ruhába lesz a babám?

Figyelt kérdés
"Még " csak 7 hetes vagyok, de anyóspajtással beszélgettünk arról, ha fiú milyen színű ruhát szeretnék ha lány milyet ráadni. És mondtam, hogy turiba olyan szép, különlegesek vannak, mellesleg egy FEHÉR body amin se egy kisegér se egy pötty nincs 800 ft. Szóval ő meg lehurrogott, hogy hát egyik fiára se adott turis ruhát... Hogy képzelem én ezt egy újszülöttre adni. Nálunk 2 baba is "felnőtt" ilyen ruhákból, persze voltak mellette vadi újak is. Nyilván cipőt,zoknit,kabátot újonnan vennék, de pólt, tipegőt, amit úgyis gyorsan kinő nem. Apropó, használt babaágy,babakocsi,kisszekrény. Mi véleményetek? Rendelhetem vateráról,teszveszről majd?
2012. jan. 29. 13:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

A "rossz anya"-ság szerintem sokkal komolyabb problémákat feltételez. A turizás nincs köztük.

Különben még millióféle verzióval találkozhat, amely szerint rossz anya vagy, de vedd poénra:

[link]

2012. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szia sztem te jó anyuka leszel.. ha igy tudsz sporolni mert a babdnak igy több jut majd amikor krémturot egy nap megsezik majd 4-t:)) szoval értelek, sztem is turizz, vazerázz. én is azt tettem, a kisfiam most 19 hónapos de csak cipőt és zoknit vettem neki ujat. néhány bodyt és a hazajövös rucit mert az eltettem emlékbe, de én mindent a vaterán meg turiban vettem, amit nem az a babakád, törölközö. de minen mást ott és a mai napig ott vásárolok. sztem turizz anyosnak ehhez semmi köze...
2012. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Mi is rengeteg használt,jó minőségű ruhácskát kaptunk és igenis kimostam és ráadtam a babámra.Szerintem ezzel nincs semmi gond.Persze veszek a lánykámnak újat is,de úgy voltam vele mindig,hogy ha csak nem agyonhasznált akkor miért ne hordhatná a gyerek.Nem lesz tőle semmi baja.

A babaágyunk is használt volt,sógornőméktől kaptuk.(lemostam kapott egy új lakkozást és egy új szivacsmatracot és kész.Babakocsi is használt volt,a keresztanyjától kapta.

Szóval szerintem semmi gond a használt cuccokkal.

Anyósodnak meg mond meg,hogy a te gyereked,te döntessz.Ha neki nem tetszik,akkor ő vegye csak az új ruhákat neki,azzal meg ne törődjön,hogy te hol veszed!

2012. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gond a használt cuccokkal, és is szoktam turizni, meg vaterázni még kabátot is :)

viszont én pl bodyt nem turkáltam, mert az az egész kis testét fedi, egy body sokszor lesz pisis, kakis, amit persze kimosnak, de azért mégis

2012. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
1%
Sose adnék a gyerekemre turis ruhát!!!!!!!
2012. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Dehogyis, én azért is veszek néha turist, mert sokkal jobbakat ki fogok, mint újba. Például a pólók vagy nadrágok. A másik fele, hogy felesleges picinek újat venni drágán, mert kb. kétszer adod rá. A turisban sok olyat vettem, amin a címke is rajta van. Egyébként ha ismerőstől kapsz az nem használt?
2012. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt megtudná valaki mondani miért a kókuszmatrac a legjobb? Jaa és nagyon nagy pazarlás ha bölcsőt szeretnék és nem kiságyat?Mivel hamar kinövi.De úgy tetszenek a bölcsők...
2012. jan. 29. 13:39
 8/32 anonim ***** válasza:
A rossz anya és az hogy használt ruhákat fogsz majd adni a gyermekedre,azt a két kifejezést egy napon se szabad emlegetni,ugyanis semmi közük nincs egymáshoz a föld adta világon.Nem attol lesz a baba jó kedélyű kegyensúlyozott,jól fejlödő gyermek,hogy új ruhákba járkál,hanem attól,hogy mennyire szeretik ápolják és mennyire odaadóan viselkednek vele.Anyós pajtás meg nyugodtan vehet újakat neki,mert azt is nagy szeretettel fogadjátok,meg lehet neki mondani.
2012. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Kisfiamnak csak az első ruhatára volt vadi új, (tescos, piacos, kínaiból). Utána duriba vásároltam. 3 éves lesz jövőhónapban, de 80-90%-a a ruháinak duris és az is volt. Kivéve a body(amíg kellett), zokni, gatyó, cipő, atléta, ezek mindég újak. Nagyon jó dolgokat lehet kifogni duriból.
2012. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 kíváncsicska ***** válasza:
Azt mondják hogy a kókusz matrc szellőzik meg anti allergén és kemény amire a babáknak szüksége van.És nem miért lennél rossz anya ha használt cuccokat adnál a gyerekre.Nekem anyósom hozott olyan kis ruhákat amiről azt hittem hogy újak és kiderült hogy nem.De én meg nem mondtam volna róluk hogy használt.A vaterárol mi is rengeteg mindent rendeltünk újan is.A kókuszmatracot pl 5000 Ft-ért és új volt.SZóval szerintem érdemes végignézni ezeket az oldalakat.
2012. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!