Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsipett csecsemo popsit...

Kicsipett csecsemo popsit mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Ket hetes kisbabamnak nagyon piros a feneke, mindig bekenem popsi kremmel, es megis. Mivel kenjem? Biztos ,hogy csipi neki a feneket.
2012. jan. 30. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bepanthen vált most be.Büdös,de mindig helyrehozta.
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Kiprobalom.
2012. jan. 30. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez bababőrfüggő is. Ki kell majd tapasztalni, a tiédnek melyik a legjobb: Bepanthen, Sudocrem, Neogranornom, esetleg valami más...
2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nekünk sokszor a Sudocrem segített.
2012. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Desitin.
2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált a Sudocrem. Vékonyan kell vele bekenni a popsit. Neogramormont babáknál még nem próbáltam, de én szoktam használni, az is nagyon jó kis kenőcs.
2012. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az össszes krémet végig próbáltuk és a kamilla tea vattapamaccsal kenegetése vált be a legjobban, szépen lehúzta a kislányomnak, pedig már szegénykémnek nagyon csúnya volt. :(

Még azt mondta nekem a noktor nénink, hogy éjjelre ne kenjem hanem hintőporozzam (szárítsam)!

Mi ezt tettük és tényleg hatásos volt!

2012. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindet végig próbálom . Köszönöm
2012. jan. 30. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem vált be sem a Sudokrém, sem a gyógyszertári popsikrém. A neogranormon néhány óra alatt eltűntette.
2012. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!