Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak 8 foga van. Most...

Kisfiamnak 8 foga van. Most megint nagyon nyáladzik, de nem tudom, hogy melyik foga fog most kijönni? Alul, vagy felül várható?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is most jön a kilencedik foga és alul jön bal oldalon
2009. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyúlj bele a szájába, maszírozd meg sz ínyét és kiderül. Nekünk a 9-10 jön s alsó rágó fog.
2009. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha végigtapogatod az ínyét, biztos, hogy meg fogod érezni, hol van a leginkább megduzzadva neki.

az én fiamnak elől alsó 2 jött ki, aztán felül középen négy, és most nem alul jött a másik kettő, mint ahogy a legtöbb gyereknek, hanem hátul bal oldalt bújt ki. a jobb oldalon is hátul van megduzzadva neki, szerintem az is megindult neki, de ki van fehéredve az alsó elsők melletti kettő is. valószínűleg néhány napos eltérésekkel bújni fognak. tapogasd végig, érezhető általában! Meg figyeld a gyerkőcöt, hogy hova tuszkolja a kis kezét, meg a játékait a legtöbbet. az én fiam a babapiskótát is tuszkolta hátrafelé a szájában oldalt, ebből jöttem rá, hogy hátul fog jönni a foga.

2009. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 9-dik nekunk is a bal also ragofog.
2009. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Jó babázást mindenkinek!
2009. máj. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!