Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláláskor a krumplit...

Hozzátápláláskor a krumplit önállóan is kell adni a babának, vagy elég ha valamivel (például alma) keverem?

Figyelt kérdés
Most kezdenénk a krumpli bevezetését és nem tudom, hogy csináljam. Ha csak azt adom, a főzővízzel elég higíthatom, vagy kell hozzá esetleg tápszer is?
2012. febr. 1. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elvileg önállóan kellene, de gyakorlatilag a babák úgy nem eszik meg. Nyugodtan adhatod mással, ha nem kéri magában. Magában adva én adnék hozzá tápszert, mert nagyon íztelen a főzővízzel.
2012. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 timike26 ***** válasza:
szrintem azèrt az elejèn keverd valamivel,màrcsak amiatt is hogy nem tudhatod hogyan reagàl a gyomra az uj ètelre.èn direkt kèt olyan osszetevobol csinàltam az elso èteleit amik utik egymàst(èrtelem szeruen:hasfogo,hashajto)igy nem volt gond vele hogy esetleg megfogja,vagy meghajtja a hasàt.
2012. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Keverd.

Nekünk a védőnő azt javasolta, hogy minden főzelékbe tegyek egy kis krumplit. Magában az én fiam sem eszi meg, kell hozzá egy kis vivőanyag. :)

2012. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magában nem igazán szeretik,főleg,ha sótlan. Keverd valamilyen másik főzelékfélével.
2012. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami olyannal keverd, amit már kapott, pl almával. De én annak idején megkostóltattam a fiammal önmagában főzővizzel hígítva és jobban tetszett neki, mint az alma. Minden gyerek más.
2012. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán elutasítják magában adva, de pl.a babám csak almával keverve eszi, mással, pl. cukkinivel sem fogadja el.
2012. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor azt hiszem úgy fogom, hogy kap egy kicsit magában, a többit keverem, és ha ízlik neki keverés nélkül is, legközelebb csak azt kap. :-)
2012. febr. 1. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk minden főzelék alapja a krumpli, ehhez adom a zöldséget, és mivel a kislányom eszik húst ezért nem teszek bele neki már tápszert, de amíg nem evett belekevertem egy kanál tápot a zöldségbe, így volt egy teljes étkezés neki.
2012. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!