Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odakozmált a tökfőzelék alja!...

Odakozmált a tökfőzelék alja! Odaadnátok a babátoknak ebédre?

Figyelt kérdés
Természetesen csak azt a részt szedtem ki, ami nem égett le, de mintha érezném rajta az odakozmált ízt. Vagy lehet hogy csak a szag miatt van, nem tudom, hogy oda merjem-e adni neki ebédre...
2012. febr. 1. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alját, a lekozmált részt ne kapard ki, de a többit simán odaadhatod.
2012. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha olyan, mintha érezném az ízén? Vagy úgysem eszi meg, ha nem ízlik neki és akkor majd agyalhatok valami más kaján :-(
2012. febr. 1. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
dobd ki add a kutyának föz valami mást véleményem szerint én se enném meg főleg ha az izén is érződik
2012. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az ízén is érződik, akkor nem fogja megenni szerintem, én sem ettem meg a múltkor az odakozmált tejberizst, nem finom. De baja nem lenne tőle, az tuti.
2012. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne add oda, gyorsan elő egy üveges kaját.
2012. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apa hazaért, kértem, hogy kóstolja meg. Nem szóltam róla, hogy leégettem. Áradozott, hogy milyen finom, pedig ő nem is szereti a tökfőzeléket, így odaadtam a babának és megette jóízűen. Valószínűleg én a szagot éreztem, és beleképzeltem az ízébe. Köszi a válaszokat.
2012. febr. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!