Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásgondban hathatós segítség...

Alvásgondban hathatós segítség? 8 hónapos lesz a Drága.

Figyelt kérdés

6 hónaos koráig éjjel is szopizott (akkor mondjuk 4-5 órát tudott egyhuzamban aludni), amúgy cumis baba (a tesónak nem volt, ezért is vagyok ebben a témában olyan szerencsétlen..). Éjjel kb. óránként-félóránként ébred, sír. Visszateszem a cumit, alszik tovább. Persze vannak a rosszabb éjszakák, mikor még a hasa is fáj, na meg időszerű a fogzás. Adtam és adom a chamomille vulgarist, visszatértünk az esti infacolra..., semmi javulás. A sedatif PC-nek olyan rossz még a neve is, attól valamiért ódzkodom, persze ha meggyőztök, kipróbálom... Az a rossz, hogy olyan kimerült vagyok, hogy 8 hónapja nem aludtam, hogy a nagyobbikkal vagyok türelmetlen, s ettől még jobban utálom magam... Nem jó ez így na... Kérlek, segítsetek, kinek mi vált be...(tegnap aludtam egyhuzamban 2 órát, nagyon örültem..., de ma éjjel megint nem jött össze csak fél-3/4 óra...)

MIelőtt kiosztanátok, nem magam miatt zavar, csak tényleg nem akarom elronatni a kapcsolatomat a gyerekeimmel, aztán a férjemmel...

(Ja, Apa dolgozik, éjjel is keveset alszik, nem várom el, hogy ő keljen fel. Egy alvós napon azonban már gondolkodom, de valami megoldás kellene a Babámnak..)


2012. febr. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudlak kiokosítani. Részvétem.

Nálunk ugyanez ment. 20 hónaposan elválasztottam a kicsit, onnantól átaludta az éjszakákat. Addig semmi.

Próbáld a délutáni alvásukat összehangolni (nekem ez sikerült), és akkor aludj Te is.

2012. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy írtál...

Igen, ezt próbálom, de nehezen megy, s akkor is 25-30 percet alszik csak, ami után én még zombibbnak érzem magam, mint előtte... :-)

Ha szerinted a szopi zavarja, én nem fogok várni 20 hónapos koráig.. :-) NA nem most választanám el, de akkor valahogy kihúzzuk egy éves koráig.. (bár tényleg ki vagyok merülve)

Ezt a CUMI dolgot ki lehet valahogy iktatni? VAgy most már csak akkor tudjuk elvenni, ha lesz 2-3 éves? VAgy nem is ez a baj?

2012. febr. 2. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a "baj", ezt én sem tudtam igazán megfejteni... :o)

Viszont nekem is cumisak. A jó hír, hogy olyan 7-8 hónapos koruktól maguknak visszatették félálomban.

A picinél azzal segítettem rá, hogy 4-5 cumival körberaktuk este, így általában megtalált egyet mindig.

Viszont az enyém szopizni akart, amikor megébredt...

2012. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi Neked is.... De így is jó husis, éjjel meg már nem szopizott.., most adjak mégis? Össze vagyok zavarodva...
2012. febr. 2. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Olvas bele, hátha nektek is bejön, a kérdező nagyon ajánlotta a levendulát. Próba szerencse.

2012. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, elolvastam, kipróbáljuk!!! Pont ezekre vágyom, hogy a sok ötletből valami bejön..

Még egyszer nagyon köszönöm!

2012. febr. 2. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló cipőben járunk cumi ügyben. Pedig a fiam már 8 hós, de nem teszi vissza a cumiját ha kiesik, így óránként mehetek hozzá, visszatenni a cumiját. Most éjjel már azt csináltam, hogy kivettem az ágyból ringattam kicsit, míg annyira elaludt, hogy kiesett a szájából a cumi, és így aludt 2x3 órát.

Hasfájásra nekünk az jött be, hogy hason altatom, aazóta elmúlt az éjszakázás hasfájás miatt.

2012. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!