Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú body-kat hol tudnék...

Kisfiú body-kat hol tudnék venni/rendelni? A Scamp nem gyárt beige-homok-khaki és barna színben. Ilyeneket szeretnék, jó minőségűt!

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi ezeket is szerettük.

[link]

2012. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak scamp meg kynga body-nk van, a Scamp-ot nagyon szeretjük, a Kyngának pedig vastagabb az anyaga, most azért szeretem jobban, viszont ezen a minta újkorában is olyan "szálkás", ha érted mire gondolok.

2012. febr. 2. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem. :-)

Megnéztem mözben a scamp honlapját, és elvileg van az általad említett színvilágból. Pl. itt a majmos: [link]

vagy itt: [link]

itt is van: [link]

Persze nem tudom, egyáltalán hosszúujjút keresel-e, de gondolom, ilyesmik vannak rövid ujjúban is.

2012. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, de ezek mind csíkosak. Egyszínűeket szeretnék. Ezeket a nagy nyomottmintásakat sem szeretem, mert pl. a majmosnak és a rókásnak is "ráncos" lett a "bőre" néhány mosás után, a rókásnak a mancsai alul meg is törtek, pedig csak 30-40 fokon mosom mindig. Amin kisebb a minta, azok jók, amúgy ez a majmos nagyon bejön, aranyos:)

És tudom, hogy nem a minta miatt ajánlottad :))))))))


Nna, micsoda igényeim vannak...

2012. febr. 2. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, nekem is vannak bogaraim ;-))


Tudod, mit? Mi a Szekszárdi u-i mintabolttól nem messze lakunk, ha arra járok a közeljövőben, megnézem, van-e egyszínű, max. kis mintával, jó? Nem tudom tutira ígérni, mert nem tudom, mikor visz arra az utam, de ha arra járok, beugrom. :-)

2012. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké!!!:))))))))
2012. febr. 2. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
A Baross utca elején van egy nagyon jó babaáruház egészen 110-.es méretig vannak body-k, a kisfiamnak onnét vettem és jó minőségű.
2012. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Brendon?
2012. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!