Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam ma kapott először...

A fiam ma kapott először sóskát, de nem csak pár kanállal, hanem egy teljes adagot. Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Ha hígabb székletet produkál, az nem is lenne baj, mert egyébként székrekedéses. De más gondot okozhat? A mama adta neki, és nem tudta, hogy még nem evett korábban, már 11 hónapos. Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 3. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Semmi baja nem lesz. Tényleg könnyebben fog menni a kaki is :)) Örülj neki inkább h jó ízűen megette és ízlett neki! Sok benne a vitamin, egészséges étel.
2012. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állítólag remegett érte, amint megízlelte az első kanállal :-) tényleg nagyon bízom benne, hogy semmi baja sem lesz.
2012. febr. 3. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

1.

Nekem is 11 hósom van és hónapok óta eszi a sóskát. Már nyugodtan kaphatott volna hamarabb is. Szerintem az olyan nagy öröm, ha nagyon ízlik nekik valami. Jó rájuk nézni, ahogy falják :)) Lassan 1 évesek, szinte már mindent ehetnek.

2012. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sóskát már adhattál volna pár hónapja. Gond akkor lehet, ha tejjel, tejföllel készült, és azokat még nem kóstolt.
2012. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, az én táblázatomban 10-11 hós kortól ajánlja a sóskát, de most már adni fogom neki, mert szerette. Bár ezek a táblázatok össze-vissza vannak, csak arra jók, hogy összezavarják az embert. Nem tejföllel és tejjel csináltam, hanem joghurttal, azt meg már régóta eszik. Semmi újdonság nem volt benne, persze a sóskát leszámítva :-)
2012. febr. 3. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

most én leszek a gonosz, bocs :)

igen, lehet baja, én allergiás vagyok a sóskára! de csak csalánkiütés szerű viszkető akármik lepik el a testem, szóval túlélhető, ráadásul állítólag elég ritka ez a fajta allergia :)


ha mindig kóstoltatsz azt nagyon jól teszed, de ha becsúszik egy ilyen, hogy a mama nem tudta... akkor azért nem kell túlreagálni :)

2012. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!