Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bilit szeret a gyermeke...

Milyen bilit szeret a gyermeked? Linkelnétek képet?

Figyelt kérdés
Kényelmes,praktikus bilit keresek elérhető áron...
2012. febr. 5. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a fajta van: [link]
2012. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Csakis ezt.

Hiába vettem az ikeában tök sima bilit, felmatricáztuk, meg minden, hozzá sem nyúlt kisfiam. Aztán a bölcsiben ilyen bilit kezdtek el használni, és nagyon szereti. Vettünk egy ilyet itthonra is, és ezt használja, de úgy, hogy kivesszük a fedeles fehér belső részét, és állva pisil bele. Ráülni még erre sem nagyon hajlandó. És minél inkább erőltetem, annál inkább nem. Másfajta biliket is mutogattunk neki, egyik sem kellett neki.

2012. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanez van, mint az elsőnek és nagyon bevált. Kényelmes, nem vág a pereme. Kislányom imádja! Mi egyébként is szeretjük az OK Baby termékeket!
2012. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] elég kicsi a kép,a 999 ft-ost vettem neki pénteken,ami a képen rózsaszín,csak verdásat,mert fiam van.nagyon szereti
2012. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Megvettük mi is az Ok Baby-t,remélem beválik!

:)

2012. febr. 14. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!