Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép név a Hanga?

Szerintetek szép név a Hanga?

Figyelt kérdés
Már van egy KIncsőnk és mindenképp magyar neveket szeretnénk a gyerekeinek. A vezetéknév Szalai. Minden véleményért megy a zöld kezecske.:-)))
2012. febr. 6. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem így kimondottan nem tetszik.
2012. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon, nekem nagyon tetszik! Ha kislányunk lesz, akkor nagy fejtörésben leszek, hogy a Réka vagy a Hanga nevet kapja-e :) De lehet hogy megkapja mindkettőt! Az egyszerűség kedvéért :)))


A Szalai Hanga nagyon jól cseng, szerintem te is adhatod bátran ezt a keresztnevet a kislányodnak :)

2012. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Olyan mint a Kanga :D
2012. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Valamiért nekem sem tetszik, olyan, mintha nem lenne befejezve.
2012. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Bár én a hagyományosabb neveket szeretem, és emiatt nem adnám a gyermekemnek, ha más gyermekét hívják így akkor azt mondom tetszik.

Ezzel a vezetéknévvel pedig kifejezetten jól hangzik.

2012. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen,mivel szép név.De ha személy szerint se tetszene nekem a név akkor is jobb mint a Dzsenifer,Leona,Bianka(magyarosan Blanka),Miranda stb, estig tudnám sorolni a szappanoperákból és filmekből kiemelt idegen neveket.
2012. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik, nálunk is fölmerült, mint lehetőség, van már egy Rékánk, egy Attilánk és most megint kislányt várunk. :-)
2012. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem tetszik:(
2012. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi is magyar nevet adtunk a gyerkőcöknek, és nekem a Hanga is nagyon tetszik, ha lesz még 1 kislányunk esélyes lesz. A mi lányunk Villő.
2012. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
na, ebben a kérdésben összejöttek azok a nevek, amitől frászt kapok :) (bocsi anyukák, de itt ugye szubjektív ítéletek történnek :)) A Villő kiborít, mintha nem is név lenne, és nekem a Kincső se tetszik. A Hanga szép, de a Szalaival szerintem nagyon nem illik össze (míg a Kincső, ami egyébként nem tetszik, ezzel a vezetéknévvel nem is rossz :)) Szalai Hanga... Azért nem jó szerintem, mert a Szalai végén 2 magánhangzó után még egy h jön, ami gyenge hang, magánhangzószerű és aztán meg megint egy a. Nem hangzik jól szerintem.
2012. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!