Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak vacsira és reggelire...

Mit adjak vacsira és reggelire a 13 hós babámnak? Nem hajlandó megenni a tejpépeket.

Figyelt kérdés
Eddig megette de egy hete kiköpi. Mit adjak neki?
2009. jún. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan már nyugodtan adhatnál neki rendes kaját. Kis katonákat, tejbegrízt, müzlit, rántottát, bundáskenyeret....
2009. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keverd ossze a tejpepet gyumolcsel,barack -banan. Vagy tejbegriz, gyumolcsel.
2009. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyüómölcsöket,főzelékeket ( nem bébiételt),először keveset,ha már hozzászokott az új ízekhez,akkor emelheted az adagot.
2009. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi nagyon kezdetlegesen eszünk, a doktornénink is igen szigorú (semmi tejtermék, liszt 1 éva alatt) , de én úgy gondolom, tervezem, hogy 13 hósan már kenyeret fogunk reggelizni, vacsira pedig főzeléket.


Mi is eszünk még naponta 1x tejpépet, de azért tisztában vagyok vele, hogy ez egy "műkaja" sajnos és mihamarabb le szeretném cserélni másra.


Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor próbáld ki friss gyümikkel, amiket szeret.

Szerintem azért köpi ki, mert ő úgy érzi, hogy mást szeretne, halgass rá! :)

2009. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, hallgass
2009. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én egyévesem reggelire szokott pelyhet, pogácsát, kalácsot, vajas, sajtos, kenyérfalatkákat enni, mellé iszik feles tejet.

Vacsorára (vagy kér tejpépet is vagy nem) szintén vajaskenyér sajttal, sonkával, szalámival, (májkrémmel is lehetne, de azt egyelőre nem szereti), bundáskenyér.

A héten fogok neki csinálni tejbegrízt vagy tejberizst vacsira.

2009. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!