Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Pelenkafut...

Mi a véleményetek a Pelenkafutáros gazdaságos pelenkáról? Bevált?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm ajánlotta, de nem mertem még rendelni mert egyszerre csak 100-at lehet.
2009. jún. 2. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Igaz én nem ismerem a pelenkefutáros pelenkát, de mi bele szaladtunk egy olcsó fajtába és én átkozom azt a napot mikor megvettük. Nem volt pénzunk és vettünk 100 db-os pelenkát (noname) 3700 Ft.-ért. Nagyon gáz, és soha többett nem veszek ilyet. Volt amelyiknek nem volt füle, volt amelyiken 2 is volt, és a szagot átengedi. Tehát mikor én kibontom az éjszakai pelusból olyan pisi szaga van hogy rosszul vagyok. Én többet nem veszek, de egyszer ki lehet próbálni, és lehet hogy nektek bevállik.

2009. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk csak az vált be..de abból se mindegyik mert azon belül is több fajta van..álltalába azok a jók amik kékek....a rózsaszin nem jó....

nekünk ez az egy pelus amit nem tud soha átpisilni...az egész éjszakát kibirja....

2009. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a Kismama babaruhabörzén vettünk egy csomaggal próbaként és nem volt rossz. Nem folyt ki belőle semmi, talán picit kevesebbet bírt, (egyébként Babylove-ot használunk). De szerintem ez is nagyon babafüggő, pl a Pampers, Huggies, Libero sem válik be mindenkinek. Ha tudsz kérj egy pár darabot a barátnődtől, próbáljátok ki.
2009. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már többször használtam ilyet,és nekünk jó volt.a fiam 11 hós és még az éjszakát is kibírta(10-12 óra).Szerintem érdemes kipróbálni!De ha tudsz akkor tényleg kérj pár darabot kipróbálásra!
2009. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!