Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos csecsemő mit ehet?

4 hónapos csecsemő mit ehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tápszeres babáról van szó? Vagy esetleg nem elég neki a tejcsi?
2009. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

ha tápszeres akkor lehet kostolgattatni vele almát, barackot, sárgarépát, burgonyát és tejpépet.

de ha anyatejes akkor még ráérsz!

2009. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy anyatejes vagy tápszeres? Esetleg kevés a tejci és az egyik szopit ki akarod váltani?

Végülis lehet apránként hozzászoktatva:

banán,alma,őszibarack,sárgabarack,burgonya,sárgarépa,

sütőtök,brokkoli,paradicsompüré,kelbimbó,

Először a gyümiket szokták egyesével,és ha megszokott egy ízt akkor jöhet a következő. Azután lehet a megszoktatott ízeket kombinálni. Ugyanez vonatkozik a zöldségekre is amikhez később lehet husit is rakni.Először fehér húsuakat,csirkemell,pulykamell,később májat, sertéshúst,halat.

2009. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először a tejpépeket kell ízleltetni vele,aztán csak utána szépen fokozatosan a gyümölcsöt,zöldséget,amiket az előttem szólók felsoroltak.
2009. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az útolsó komenthez csatlakóznék.Mi most vagyunk 4 hónapossak és két hete kezdtük a milupa ha vanilliás tejpéppel.Most szoktatom majd a többihez. Ha valami más kérdésed is lenne írj nyugodtan vagy esetleg fel is hívhatsz,ha rudok szívessen segítek.
2010. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!