Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában adhatok...

Mennyi idős korában adhatok húst a babámnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos, javában megy a kostólgatás, szépen eszik. Mikortól lehet húst adni neki? Mivel kezdjem? Hogy készítsem majd el? Keverjem valamivel? Mivel?
2009. jún. 2. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Már adhatsz csirke pulykahúst,csirkemájat.Utána disznóhusit,aztán legkésőbb a vöröshúsok.
2009. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsi,hogyan készítsd el?

Felteszed vízben főni picike sóval,aztán adsz hozzá zöldségeket krumplit mikor félig megfőtt.Készre főzöd turmixolod.Én 5 hósan már a levesekbe szoktam tenni nekik a húst a zöldségeket.Nem muszáj mindig krumplival csinálnod,lehet rizzsel is.Azt külön főzd meg jól,és turmixold a husival zöldségekkel.Ha elmúlik 6 hós,jöhet a tészta,akkor már változatosabb lesz.Ha nem főzök levest,akkor úgy teszem fel főni,hogy kevés olivaolajon vagy vajon pirítom meg a husit,beledobálok mindent és készre főzöm.Hagymákat is teszek bele,vöröshagymát és fokhagymát is.Később így is csinálhatod.Egyenlőre főzőlével turmixold.

1 voltam.

2009. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jún. 2. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem teszek bele sót mert így is nagyon finom jó illatú ,zöldség- csirkemll 1x1 cm-es husidarabbal kezdtem én . Nem minden nap kap húsit.Én a zöldséget gyümivel is keverem pl. cseresznye v. meggy ,alma , répa , krupil.+ húsi. Van táblázatod ?
2009. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs táblázatom, itt a neten szoktam böngészni.
2009. jún. 3. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!