Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes szekletet nem...

Anyatejes szekletet nem fözhetö ruhakbol (plüss rugi, harisnya, gyapju body) hogyan lehet eltavolitani? A sima mosas nem hozott eredmenyt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a baleset után azonnal mosni kell, de legalábbis beáztatni.

Amiket én "úgy hagytam", azok nekem se jöttek ki nyomtalanul, még pamutból sem. :o(

Amúgy áztatás-dörzsölés (mosószappannal, vagy "csodaszerrel") és ezek ismétlése, végül mosás gépben. Én így szoktam.

2012. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és azt hozzá tenném, hogy volt, ami meg meglepő módon nagyon könnyen kijött, szerintem függhet attól, hogy mit ettél, és mi lett belőle...
2012. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a fehér dolgokat domestos fehérítővel szoktam előtte "lekezelni". De persze nem mindent lehet...
2012. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem muszáj kifejezetten mosó szappant venni,a natúr,gagyinak tűnő szappannal is kijön,ha még legkésőbb este kimosod kézzel- addig áztatni sem muszáj!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sumergo ***** válasza:
A Vanish oxi folyékony (színes ruhára való) folteltávolító nagyon jól kiveszi, akkor is, ha már megszáradt. Én ezt használom. A ruhák színét nem fakítja ki, akkor sem, ha tovább áztatom benne.
2012. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A csodaszer: Vanish szappan. Még a beszáradt kakit is kivette anno, igaz többet kellett vele dolgozni, de kiveszi. Nálunk csak ez vált be, semmi más.
2012. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs az offért.

Akik a Vanish-t írtátok.

Nekem van egy Vanish oxy intelligence plus-om (most megnéztem, ez a teljes neve), de ez eddig nekem SEMMILYEN foltot nem hozott ki, csak azokat, amik sima mosással is kijönnek.

Én csinálok valamit rosszul? Annyian esküsznek erre.

Hogy kell "jól használni"?


Nekem egy mosószappanom van most (dm Denk mit), és kihozott nyári ruhából olyan foltot, amit előző nyáron raktunk rá egy ruhára, de akkor nem jöttek ki. És még ez sem "mindent tudó".

2012. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van a Vanishsel, mint az utolsónak. Mit csinálunk rosszul?!
2012. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Vanish áztatók nekem sem jöttek be. De a szappanja az nagyon jó. De lehet, hogy bármilyen mosószappan ugyanilyen jó.
2012. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ariel professional folttisztito. Hibetetlenul hatasos!
2012. febr. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!