Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is összeesett a melle...

Másnak is összeesett a melle szoptatás alatt, és elhagyása után? A torna nem segít.

Figyelt kérdés

A melltertóim nagyok,és látva´nyosan is kissebbek lettek a melleim mint elötte.Minha hiányozna belöle "valami".Terhesség elött szép nem nagy,(75/b)de ormás melleim voltak.

A férjem is mondta,hogy összementek a "cicieid".

Engem is nagyon zavar.Lógnak is,és még a bikini felsök is úgy állnak....4 hete hagytuk el a szopit.

Ez normális??Az ok,hogy lógósak,de kissebbek??


2009. jún. 3. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos normális. Legalábbis én ugyanígy jártam. Talán majd javul.
2009. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen normális,de nekem az első gyerek után segített a torna.Persze nem 4 hét alatt.Legalább 3-4 hónap kellett,hogy eredménye legyen.És akkor sem óriási,de utána pár hónap és kezdte visszanyerni a "tartalmát"a cicim.Persze olyan nem lett mint újkorában.Most a második babámat szoptatom (1 éves)és már most elkezdtem a melltornát!Már amire emlékszem !
2009. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A torna hosszabb távon segít, h' a mell tartó izmai megerősödjenek, és ne lógjon annyira a cici. De a tartalma, mivel zsírszövet, csak akkor tér vissza, ha nem fogytál sokat, vagy genetikailag olyan szerencsés vagy, h' normál testalkat mellett oda raktároz a szervezeted. (Én ismerek ilyen mázlistákat.:D) Az enyémek is lefelé vándoroltak, úgyh' sűrűn előveszem a kézi súlyzókat.
2009. jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ti milyen tornákat ismertek a tenyérnyomásokon kívül??
2009. jún. 3. 08:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt találtam egyenlőre!De van más is valahol,de azt még nem lelem!

2009. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 80 ról 75 re zsugorodott, olyan cicim volt mindig is, mintha inplantos lett volna, szép kerek, hát most 5 hó szopi után lóg, üres, a bőröm még ráncos is az egyiken, amelyikben kicsivel több tej volt mindig. Hervasztó! Én ugy tudom, a mellen nem lehet tornával segiteni, hisz a zsirszövet csak leépül a tornától, attól nagyobb már nem lesz. A fitness- bajnok nőciknél az élő példa, mind inplantátumos, mert izommá alakult a mellük és eltünt.
2009. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt nagy mellem baba előtt (75B), de azért egész jól néztek ki. Nah, terhesen hatalmasra nőttek hozzám képest (80D). Tejem nem volt, egyáltalán nem indult be, viszont hat hétig fejtem, szoptatni próbáltam. Ahogy a terheshormonok kiürültek a szervezetemből a mellem visszament, de sajnos csak a töltőanyag, a bőr akkora maradt, hogy simán beférne nem kevés szilikon.

Én a baba megszületése óta tornázom napi egy órát, heti hat napban. Alakformáló torna, felsőtestre is, súlyzós edzés is, mellizom is.

A combom, lábam, hasam lassan már kb úgy néz ki, min Rubint Rékáé, vagy Bíró Icáé, de a mellem változatlan, vagy talán még kisebb, ahogy telnek a hónapok.

Borzasztó és szánalmas.

Még ha tudtam volna szoptatni, akkor azt mondom, hogy megérte, de így???

A férjem azt mondta, hogy szerinte ha ismét terhes leszek, akkor ismét feltöltődik, de megbeszéltük, hogy második baba után megcsináltatjuk. Már most elkezdtem apránként félre rakni rá havonta a pénzt.

A harmadik babát úgyis sokára szeretnénk, kb tíz év múlva.

2009. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoptattam a munkám miatt.

Ugyhogy nekem nincs ilyen problémám.

1éves a fiam, és egészséges.

2009. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: jaja, te hüvelyi úton sem szültél a munkád miatt. Olvastam. Biztosan nagyon izgalmas munkád van.
2009. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia

én kb egy hónapja sirógörcsöt kaptam a tükör előtt,mert nagyitóval láttam csak...de most azt vettem észre,h visszanyerte majdnem eredeti 70es :-))) formáját.ha Pesti vagy,ajánlok egy tornatermet,de pl,ha csak otthon tudsz,akkor vegyél esetleg egy labdát-préselni,vagy szalaggal is jó gyakorlatokat lehet végezni.csak ezt igy leirni nem lehet.

2009. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!