Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny bőrű babáknak ti...

Érzékeny bőrű babáknak ti milyen pelenkát használtok/ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A dm-es babylove pelust használja a kisfiam,semmi bajom vele.Viszont most nagyon felemelték az árát és huggiest vettem neki,ezt is használta régen.

Sokat kipróbáltunk a liberótól kicsattogott,a tescostól folyton pisis volt a ruhája,a pampers is jó volt csak az is drága már.

2012. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero vált be nagyon, ráadásul az most akciós is. Az elején Pampers Premium Caret használtunk, de a 4es méret már nagyon drága :(
2012. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A tesco-sat nem szeretném főleg így hogy a márkás liberótol is kipattog :( A DM-es meg árban nem jobb egyik márkástól sem! Most Libero van ez eddig jónak tűnt de tegnap megint ott voltak a pöttyök! Amúgy hol Akciós utolsó :D ??
2012. febr. 12. 21:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Tesco, DM
2012. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokáig Libero-t használtunk..imádtam, aztán kipattogott a kisfiam bőre tőle, sok próba után a lehető legdrágább vált be a Pampers Premium Care, ráadásul maga pelenka tök sz@r szerintem, viszont ettől nem piros a kisfiam bőre.
2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy, hogy fiú vagy lány babáról van szó. A lányok sokkal többet pisilnek mint a fiúk. A tápszeres babák széklete sűrű ragadós az anyatejes folyékony.

Mi Liberot használunk, csak pamperst próbáltunk de piros volt a fenék mert a pisit nem szívta be eléggé, hiába cseréltem 2 óránként pelenkát. a Libero hátránya vastag, de hatékony volt. De nem csak a pelenkára érdemes figyelni, hanem a törlőkendőre is. Mikor kicsit érzékenyebb volt a bőre, akkor sima tiszta langyos vagy kamillás vízzel mostam meg a fenekét és jobban bekrémeztem, ha tudtam, hogy pl. 2-3 óra múlva nem tudok pelust cserélni. Az a baj, hogy minden pelenka nagy mennyiségben kapható, így ha nem válik be akkor az ember úgysem használja el.

Voltunk hétvégén Tescoban, volt bemutató a pampers premium care új verziójáról. Ráöntött kb 0,5 l vizet, és a teljeset beszívta, de víz nem volt rajta, lehet ki fogjuk próbálni. A libero hátránya, hogy a gyerek nagyon forog és kibilleg a pelusból :(

2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon nagyon szépen köszönöm ezt a bő választ :) Végre :) Lányom van és valóban rengeteget pisil :) Főleg így hogy "kacsa" is, van mennyiség! Állandóan iszik (vizet) szerencsére eszik is! Tápszeres is, de már csak reggel és este van tápi :) Most kell vennem pelenkát, lehet bevállalom ezt az új pamperst :)
2012. febr. 12. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a Pamperstől volt nagyon piros a kisfiam popsija(picike korában), áttértünk a Liberora, de abból kifolyt a kaki (mindig), egy mérettel nagyobbat kezdtünk használni, javult a helyzet.

De áttértünk a Huggiesre (zöld, ezzel ritkán történik baleset.


És most még maradt a bontott Pampersből és vmi miatt azt kellett beraknom és már attól sincs baja. megerősödött :)


Ja még semilyen popsitörlőt sem tudtunk használni az első 8 hétben, csak melegvizes vattával törölgettem meg, mostmár az is mind1.

2012. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kezdetektől Liberot használunk. Egyszer (kb. 1 évesen) kipróbálásra vettem Pampers-t, de el is ajándékoztam, mert totál kipattogott tőle a lányom popsija. :(
2012. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Müller saját pelusa vált be. Olcsóbb, mint a Dm-es pl. 1850 forint a 40 darabos 4-es. Előtte Libero, Huggies, Tesco...mindből kifolyt minden. Persze a Pampers Premium Care is jó, de az ára...egyébként azzal is volt bajom: mivel illatos, sokszor nem vettem észre, hogy tele a pelus nagy dologgal, és későn cseréltem.
2012. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!