Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11.5 hónapos a babám. Mikortól...

11.5 hónapos a babám. Mikortól kaphat csapvizet forralás nélkül?

Figyelt kérdés

Első szülinapján 2 hét múlva,vagy várjak még pár hetet esetleg egy hónapot? Hogyan vezessem be? Fele forralt és fele sima csapvíz?

Jó minőségű a csapvizünk.


2012. febr. 12. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az első szülinapja előtt már 1-2 héttel adtam neki c sapvízet és a tápszerét is abból csináltam!Én nem felezgettem a vízet!Elsőbb csak pár kortyot adtam neki a vízből inni,nem lett baja tőle és utánna már a tápszert abból készítettem!

Nállunk is jó minőségű a víz!

2012. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kell bevezetni a csapvizet :D

bacik lehetnek benne amivel egy kisbaba nem tud mit kezdeni és lebetegedhet tőle. 1 éves korára érik meg a pocakja rá. ha úgy döntesz mehet a csapvíz akkor onnantól add azt. én kb. 14 hónapos korától nem forralom a vizet

2012. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettőm csapvízzel kezdett 6 hósan, úgyhogy én nem óvatoskodtam túl.
2012. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!