Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát sütöttél a...

Milyen tortát sütöttél a babád 1. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amiből ő is ehet. Ha vettetek ilyen tortát, akkor azt az ötletet is várnám. köszi
2012. febr. 14. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én túrótortát fogok csinálni neki! Áprilisban lesz 1 éves!
2012. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Piskótában gyümölcsös pudding volt.
2012. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sütöttem egy Barbi tortát, [link]

Fekete erdő, tejszínes meggyes volt, és egy dobost, ami csokipuding teavajjal kukavart krémből készült. Mami rendelt egy Minnie egér forma tortát, az szép volt, de, növényi tejszínes, nem volt finom, de lányom az ujjával csak úgy nyalta le a krémet. Minddből evett, nagyon ízlett neki.

10 hónaposan kapott már tortát sütit, nem paráztam hogy jajj, van benne tojás, meg, tej, meg cukor, hisz a túrórudiban, babapiskótában, fonott kalácsban.... is van, azokat meg már 8-9 hónaposan kapott.

2012. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most készülök sütni, szombaton lesz a buli. Túrótorta mellett döntöttem én is, mivel egy pár hete már kap tehéntejet és tojást is. Az alapja piskóta lesz, a krém túrós vaníliapudingos gyümölcsdarabokkal és a tetejére is kerül piskóta, mivel nyújtható cukormasszával szeretném bevonni, amiből autót autópályát stb-t készítek rá. Mivel a bevonatot színezem, ezért szétkenheti, belenyúlhat a tortába, de neki bevonat nélkül fogom tálalni. Ha a babád nemmeszik tejet, tojást, készíthetsz neki babakeksszel, gyümölccsel, tápszerrel készített pudinggal valami finomat. Vajat, túrót, ha már evett, akkor pofonegyszerű sütés nélküli túrótorta receptek vannak. Én a magvakat és az aprómagvas gyümölcsöket, illetve a mézet nem vezettem be még, ezért ezt kerülöm. Boldog Sütinapot a babádnak!
2012. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt van egy tej és tojásmentes első szülinapi torta, én ezt csináltam meg Neki, a második, vaníliakrémes változatot, mert kétféle van. :) Almalé helyett 100%os körtelével. Isteni finom lett (sokan elkérték a receptet), Ő pedig imádta "szétmaszatolni". :) Sok sikert, és jó egészséget !


[link]


Isten éltesse a Babádat!!!

2012. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Piskótát sütöttem, túrókrémmel volt megkenve és gyümivel díszítettem. Imádta. :)
2012. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

és egy almáspitét. A fanta tetejére kakaóval rá írtam a nevét és, hogy 1 éves

2012. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) !
2012. febr. 15. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!