Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki megtudna mondani miert...

Arny24 kérdése:

Valaki megtudna mondani miert nem kakil magátol? A 2 honapos kisfiam csak ugy kakil ha meglázmérözuk!

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne lázmérőzzétek túl gyakran, mert hozzászokik. Ha nem kakál három-négy napig, akkor sincs baj, de szóljatok az orvosnak. Az anyatejes babák nem minden esetben kakilnak naponta.
2012. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

anyatejes az én lányom és több mint 1-hétig nem kakilt így elvittem orvoshoz,azt mondta nem baj ha nem kakál majd fog az anyatejet szinte teljesen feltudja bontani a szervezet mivel nincsenek benne rostok és meglázmérőzte azért nekem és nagyon szép kakija volt,kb másnap lett volna kakija beavatkozás nélkül is.

Meddig nincs széklete?anyatejes?

2012. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha hosszabb ideje kakil így, akkor sanszos, hogy kialakult benne egyfajta klasszikus kondicionálás(pavlov kutyás kísérlete)
2012. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kisfiam sokszor csak 3-4 naponta,de előfordult,hogy 6 napig nem kakált,ez nem gond,nem kell,hogy minden nap kakáljon és nem kell zaklatni a lázmérővel!
2012. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt ilyen amikor abahagytuk az inflacolt akkor 8 napig nem volt kaki a pelusba.Nem tudom pocifájosak vagytok-e mert ha kiprobálnátok az inflacolt tuti mndenap lene széklete.Mivel nem gyógyszer mindenap lehet adni neki.
2012. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam szintén 2 hónapos kora óta kakil 3-4-5 naponta, attól függ. Az elején én is megijedtem és kúpoztam 1X, 2X.De a védőnő azt mondta ha nincs a hasa felpuffadva akkor nincs gond.

Próbáltam adni neki édeskömény teát, de attól csak nagyokat pukizott éjjel is, amire felkelt :S

Ami bevált, az az hogy ÉN ettem olyan levest amibe volt köménymag :)

Nálunk ez bevált, amikor köményes levest eszem, akkor másnap kakil :)

2012. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál nem baj, ne lázmérőzd. A fiamnak 10 nap volt a rekordja! Az anyatejet 100 %-ban fel tudja használni, azért nincs salakanyag.
2012. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!