Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a videó hogy tetszik? A...

Ez a videó hogy tetszik? A multkorin a zene nem tetszett soknak, most változtattam rajta.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 4. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik! Aranyos!
2009. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Neharagudj,de ha egyszer már föl raktad a picurokat akkor most még hányszor akkarod hogy megnézzük?nem bunkoságnak szántam...

amugy,hogy jön ide a boldog szülinapot cimű szám?a multkori jobb volt!

2009. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Sztem is jobb volt a múltkori.
2009. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Érdekes! Mindenki a zenét kifogásolta a multkor.

Na mindegy.

Köszi.

2009. jún. 4. 10:19
 5/8 A kérdező kommentje:

Annyiszor rakom fől ahányszor akarom és azt veszem le amelyiket akarom.

Köszi,hogy megengeded.

Üdv:másodiknak.

2009. jún. 4. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem láttam az előzőt,tehát nem tudom ahhoz milyen zenét csatoltál...De ez a verzió tetszik,aranyosak a gyermekeid!
2009. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Europa zene,de nekem tetszett,de itt tényleg a 9 böl 1 irta,hogy tetszik a zene is,és ezért változtattam meg.

Na meg azért is mert a rokonok is nézik,inkább ök és az egyik testvér pár megsértödött,hogy ő nincs rajta.

Ujjat készitettem és a testvérek is rajta vannak.

Egyböl szupi lett. De ha a zszsgina megnyomod a többi is ott van. Nekem is jobb a másik,de ez legalább gyerek zene és ez jött ki az időből ezért a szülinap zene.2:30 zene a többi nem tetszett még ennyire sem illett. Ovis zenét nem akartam.A másodiknak: Én a gyermekeimre büszke vagyok és öket reklámozom,magam soha és utállom a rivalda fényt,de értük mindent megteszek.

Néztam más babás videót is és van aki 20 videót is feltett,a baba semmit nem változott.

Én miért nem tehetem föl mégegyszer.Nekem is ujjdonság ez,nem rég találtam rá és innet jött az ötlet:Gyakori kérbések.hu

2009. jún. 4. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van na!nehari!Tényleg nem roszindulatból irtam,az europa nekem jobban tetszett!üdv.2.válaszoló
2009. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!