Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ülésmagasító hány éves...

Az ülésmagasító hány éves kortól illetve hány kilótól használható?

Figyelt kérdés
Kisfiúnk 8 hónapos és 10 kiló.Melyik gyerekülés a legmegfelelőbb neki a 9-18,9-25,9-36 kg-ig?Mindenféleképpen olyat szeretnék amit nagyon sokáig tudna használni és nem kellene már másikat venni max ülésmagasítót.
2009. jún. 4. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 9-36kg éri meg,olyat amiben van szűkítős rész is,ezek picit drágábbak,de még mindig nem annyival,mintha később le kéne cserélni egy nagyobbra.

Ülésmagasítóban én nem bíznék annyira,jobb az ülés.

Magasító sztem akkor jó már,ha pl 36kg elmúlt,de még nincs 150cm.... általában 150cmre vannak a sima biztonsági övek méretezve.

2009. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 9-18 kg a legmegfelelőbb a számára(mi is ilyet vettünk,BébéConfort Axiss).Ezt kb.4 éves koráig tudja használni.Igaz,h majd kell egy másik ülés később,de ami 9-36 kg-ig használható,az nem elég kényelmes a számukra ilyen kis korban,mivel nem dönthető!Ráadásul ezeknél(9-36) az oldal,csípő és fejvédelem is kicsit másként van kialakítva,mint a kisebbeknél.Ez az én véleményem,de persze ti döntitek el,h milyet vesztek(és amit persze a pénztárcátok elbír).
2009. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam most lesz 11 hós (kb 10 kg), mi most vettünk neki ülést. Elég sokat nézelődtünk, először 9-36 kg-sat akartunk venni, de rájöttünk, hogy nem jó, mert nem dönthető és szinte elveszik benne a gyerek. Végül 9-18 kg-sat vettünk. Mi is úgy terveztük, hogy olyat veszünk, amit már nem kell lecserélni, de végül így láttuk jobbnak a baba szempontjából.
2009. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ülésmagasítóval nem sokra mész, ha jól tudom, akkor ha nem éri el a gyerek azta magasságot, ami kötelező a gyerekülés nélküli utazáshoz, akkor az ülésmagasítóba se ülhet. Utána meg, ha már eléri a kötelező magasságot, akkor meg már nem kell ülésmagasító.
2009. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!