Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon apás volt...

Akinek nagyon apás volt kicsinek a babája, megváltozott később?

Figyelt kérdés
11 hónapos fiam ha apa itthon van, csak ő kell neki. Tényleg keveset vannak együtt, hétköznap pár óra plusz hétvége, de olyan jó lenne, ha idegent látna, és hozzám is menekülne néha, nemcsak apához.
2012. febr. 18. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem változott meg sajnos!Már 5 éves a kisfiam! :(
2012. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem:) most is apa a sztár, 3,5 éves:)
2012. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislányom olyan 8 hónapos és 15 hónapos kora között volt nagyon apás. Csak apa tudta őt megnyugtatni, volt hogy engem el is lökött magától. Tök gáz volt, úgy éreztem ez nagyon "izé" helyzet...

Most 16 hónapos múlt és nagyon sokszor bújik oda hozzám, puszilgat, ölelget. Szóval nálunk alakult a helyzet, remélem így is marad. Most mindkettőnket nagyon imád, és ki is fejezi. Mondjuk az apa szót átszellemült arccal képes kimondani, el van ájulva az apjától. De már velem is nagyon édes, úgy tud rám nézni, hogy majd elolvadok.

2012. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobbik gyerkőcünk kisfiú, most lesz 5 éves. Az apja a mindene, én csak úgy vagyok.

A középső gyermekünk kislány 18 hónapos, nála is van az apa hisztéria, de azért sokszor bújik hozzám is.

A legkisebb még nem született meg, de remélem, azért ő már az enyém lesz. :)

Míg szopik addig tuti :P

Egy 33 hkm

2012. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

apa elment fel evre, en kaptam mindent.

apa hazajott, pszihologus mondta, hogy hibaztatni fogja apat, lesz "visszaszokasi ido". fraszt. ugy esett neki fel ev utan, mintha el se ment volna, es en onnantol el vagyok felejtve, pedig eddig...


(ket es fel evesen ment el apa, most jott haza, hogy nemsoka 3 eves a gyerkoc)


de mindig is apas volt

igazabol jo, neha faj egy picit, de en azt mondom, hogy vagy apas legyen, vagy anyas, vagy mindketto, en akkor aggodok, ha egyik se


meg olyan jo nezni oket, nem tudok nem mosolyogni, nem boldog lenni..

2012. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is apás a nagyobbik kezdettől. ez eljutott odáig hogy engem már észre se akart venni, nagyon rosszul esett. Próbálkoztunk, hogy pl. ha ajándékozás van, én adjam át, vagy ha örömhír van én mondjam meg, stb, de nem használt. Egy EFT nevű módszert használtam, az sokat segített, de alapvetően apát jobban favorizálja most is pedig már nagyocska.
2012. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ennek utána nézek (EFT), mert pont az történt ma, amit az egyik válaszoló leírt: baromi kellemetlenül éreztem magam, azon túl, hogy persze rosszul is szokott esni, de most, így mások előtt... apa kezében volt, de dolga lett volna, és nyúltam, hogy átveszem, és lökött el magától. Nem először, de most így mások előtt, olyan ciki volt.

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 18. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk változott némileg a helyzet, most 2,5 éves a kisfiunk

ő is nagyon apás volt kezdettől, már 5 hónapos korában észrevettem, és kb másfél éves koráig ez így volt, én is hasonló szitukat éltem át, ha apa vele volt, engem ellökött, észre sem vett, teljesen levegőnek nézett, én borzalmasan éreztem magam emiatt :(

aztán változott a helyzet, most már mindkettőnket szereti, de ha apa megjön, neki nagyon tud örülni, nekem kevésbé

viszont én nagyon sokat gondolkodtam ennek az okán, és be kell hogy ismerjem, hogy szerintem ez némileg az én hibám, vagyis apa jobban ért a gyerek nyelvén mint én, jobban tud vele játszani, bolondozni, illetve több a türelme, szóval úgy érzem, ezért volt ez az egész, egyszerűen jobban élvezte apa társaságát mint az enyémet (mentségemre legyen mondva általában hulla fáradt voltam)

2012. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!