Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más tapasztalta, hogy a...

Más tapasztalta, hogy a johnsons törlőkendő Zöld csíkja megfogja a baba bőrét?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptuk, most próbáltuk ki, de tuti nem fogok ilyet venni. Egyébként is sok rosszat hallottam a Johnson's termékekről, pl. kőolajszármazék van benne.
2012. febr. 18. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azért fogja meg, mert ápoló szert visz át a bőrre.
2012. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj,igen.Egyébként,szinte az összes kozmetikai termék kőolajszármazékokat használ,sajnos a csecsemőápolási termékek is. Kivéve a bio termékeket,ill. érdemes mindeképp elolvasni,mi van benne.
2012. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak ezt a fajtát használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Aloe verát tartalmaz, az a zöld csík, de fogni soha nem fogott. Kétszer vettem más fajta popsi törlőt, na azokkal nagyon megjártuk.

1. Huggies - hatalmas, vörös, csaláncsípés szerű hólyagok lettek a kisfiam popsiján. Pánik szerűen hívtam a védőnénink, aki mondta, hogy mossam le a popsiját, reggelre elmúlik. Így is lett.

2. Auchan saját márkás popsitörlő - rohantam, nem volt johnsons, ezért lekaptam egy terméket, amin nagy betűkkel ott volt, hogy BABA. Azt hittem Baba a márkája. Otthon vettem észre, hogy Auchan, de gondoltam, annyira nem lehet rossz. Pár napot használtuk, 2,5 éves kisfiam kukija megduzzadt, bevörösödött. Ez volt délelőtt, délutánra 3 hónapos babámnak ugyanez a tünet jelentkezett. Jött a doktor bácsink, kaptak rá kenőcsöt, pár nap alatt elmúlt.

Szóval, én már nagyon óvatos vagyok!

2012. febr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Némileg körülményesebb,de a legjobb a tiszta víz,sima papírtörlő,vagy textilpelenka.
2012. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én picurom popsija 6 hónaposan minden popsitörlőt elutasított.Végig próbáltunk mindent, mindentől aknamező lett a popsibőre helyén.. :( Már teljesen el voltam keseredve, és egyik rokonom szólt, hogy miért nem használok vizes vattát.Én meg a fejemhez kaptam, hogy tényleg!!Milyen egyértelmű..Azóta csak ez van, sokkal olcsóbb és szerintem higénikusabb is!Csak arra az esetre van itthon 1 csomag popsitörlő ha mennénk valahova, és körülményes lenne a vizes vattázás.
2012. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!