Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti adtok enni éjjel...

Anyukák! Ti adtok enni éjjel 7 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én babám egy hónapos kora óta átalussza az éjszakát. :)
2012. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20 koráig szopizott éjjel 1-2x. :-)
2012. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem, az enyém is átalussza! De ha esetleg felkel pár korty vizet kap, mert ugye a fűtés miatt kiszárad a kis torka:) Egyébként azóta alussza át, mióta Milupa jó éjt kekszes tejpépet kap vacsorára:)
2012. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11 hónapos és még egyszer szopizik éjjel.
2012. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

13 hónapos a kislányom.Havonta 1x-2x fel kel éjszaka.Pont ma éjjel történt, nem tudom miért de felordított, mivel rendesen vacsorázott, ezért nem gondoltam volna, hogy éhes.Itattam, pelenkáztattam, kitisztítottam az orrát.Vigasztaltam, mert azt hittem rosszat álmodott.Mondom most már behozok egy banánt, erre hihetetlen módon kezdte el befalni.Ahogy megette csíkban volt megint a szeme és vittem vissza aludni.

Ezzel csak azt akartam írni, hogy később is ha bármi van, fel kelnek enni, pedig az én lányom tényleg nem egy éjjeli bagoly, és már 2 hónaposan átaludta az éjszakát.

2012. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 éves koráig szopizott éjjel is, 1-3x.
2012. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel átalussza az éjszakát, ezért ha kivételesen ébred, akkor cicire rakom. Eszik és visszaalszik.
2012. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, adok neki. Mostanában csak 1szer, hajnalban.
2012. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én 5 hónapos korában elkezdtem nem adni neki, egész jól működött, felébredt a szokásos időpontokban, picit simogattam és vissza aludt.

Kb két hete felébred éjfélkor és van, hogy kettőig is küzd, nem akar vissza aludni. Nem sír csak egyszerűen nem alszik vissza.

Szerintetek éhes? Ma éjjel egy körül cicire tettem , evett is vissza aludt , de fél háromkor újra ébredt, szóval nem tudom eldönteni, hogy éhes vagy valami más baja lehet...

2012. febr. 22. 09:46
 10/14 anonim ***** válasza:

A fiam 5 hós korától nem ébredt éjjel. A lányom 20 hónapos koráig éjjelente 1x2x3 szor kelt, szopott mindannyiszor. Próbáltam hátha másképp is megnyugtatható de nem igazán ment, és nem akartam hogy felordítsa a házat éjjel így inkább szoptattam. (cumija nincs).

A legkisebbem most 6.5 hónapos, minden éjjel 3szor ébred szopizni, neki van cumija de hiába trükközök nem alszik vissza vele, így marad a szoptatás éjjel...Gyanítom még vagy 1 évig :(

2012. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!