Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ötleteket adni, hogy...

Tudnátok ötleteket adni, hogy a 11 hónapos kisfiamnak milyen eteleket készítsek?

Figyelt kérdés
mostanában nem akarja azokat az ételeket megenni, amit korábban szeretett. Pl. holnap mi lesz Nálatok a reggeli, ebéd, vacsi? Köszönöm
2012. febr. 22. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggelire én azt adom neki, amit én eszek, vajas kenyér sonkával, virsli, bundáskenyér, Hipp reggeli joghurtos műzli, ebédre Hippes kaják, meg még a miénket is megkóstolja, uzsira gyümölcs keksszel, vagy joghurttal, túróval, vacsira vagy egy kicsit abból, amit mi eszünk, vagy laktató gabonás tejital. Utána még elalvás előtt szopizik, meg persze napküzben is néha.

Nálatok hogy van?

2012. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elkezdheted rászoktatni arra, amit ti esztek. Nekem is 11 hónapos korában mondta a gyerekorvos, hogy akkor le kéne állni a bébi kajákról, és átszoktatni a normális, felnőtt kajára. Persze nem azt mondom, hogy rögtön mindent adj neki, de ha olyat főzöl, akkor neki is adj. Főzelékeket, húsokat, tésztákat nyugodtan adhatod.

Reggelire, vacsorára kenyeret, felvágottat, virslit, joghurtot, kefírt, túrót. Egy éves korától már teljes mértékben eheti azt, amit ti.

2012. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tegnap este kihányta a tejpépet, ma a gyümit. Amúgy semmi baja, csak úgy érzem,mintha már nem kellene, amit főzök.
2012. febr. 23. 14:24
 4/5 A kérdező kommentje:
9 kor kel, 10 kor gyümi, délbe cici (alvás miatt) 3-4 körül ebéd -főzelék 7kor tejpép, kb 10-kor cici éjszaka kb 2x kel lehet az a baj, h pépesen adom a kaját? Passz... Persze a túrógombócot szereti
2012. febr. 23. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A lanyom is így kezdte, hogy nem ette meg a pures kajakat. Akkor gondoltam egyet, és egyik vacsira kentem neki egy szelet lekvaros kalácsot. Na, az bejött neki nagyon. Azóta azt eszi, amit mi. :)
2012. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!