Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használtan ruhapelenkát?

Vennétek használtan ruhapelenkát?

Figyelt kérdés

Ha kifőzöm, elvileg semmi baja nem lehet nem? Mármint nem lesz tőle beteg a baba? A sógornőm szeretne venni, ezt nézte ki:

[link]

Nekem volt egy csomó, a babám már 10 hós, de én sajnos már elpasszoltam a mi pelusainkat...De én újat vettem! Nem tudom, ezek azért eléggé a baba popsijával vagy ha nem arra használod, az arcával érintkezik...


2012. febr. 23. 06:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Na nem, ha nincs annyi pénzem hogy ruhapelenkát vegyek akkor tényleg valaki ne szüljön gyereket.

1500 Ft-t tuti kap 5-s csomagot annál több meg nem is kell. 500 Ft sporoljon a sógornöd a saját baromságain, és ne pelenkán.

2012. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vesznek használtan, nekem semmi bajom vele, aki így tesz, én nem vettem, nekem az olyan intim, mint a bugyi, azt se veszek használtan, pedig ha kimosod, kivasalod gyakorlatilag problémamentes.. De valahogy nekem mégse fér bele a lelkembe. Bármit veszek használtan, kivéve fehérneműt, textilpelust és cumisüveget.
2012. febr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem.
2012. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ismeretlentől nem biztos, de gyerekholmikkal együtt anno kaptunk barátnőmtől, ahol már 10 éves a gyerek, sőt anyósomnak is el volt téve sok, amit még a férjem használt :) Akadt egy pár új is, amit mi vettünk, de a gyerekem sokkal jobban szereti ezeket a totál puhára kopott-főzött-vasalt... többgenerációs darabokat. Másfél éves, most is épp egy ilyennel "rongyizik", ő választotta este a szekrényből.
2012. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
07.09-es vagyok. Pontosítanék ismerőstől én is elfogadnék.
2012. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Én kaptam használtat, sokkal puhább és jobb minőségű, mint amit újonnan vettem. Fertőtlenítés, kifőzés után semmi baja, ez nyilvánvaló. Aki megteheti, használjon kizárólag csak újakat, de van olyan helyzet, hogy sajnos el kell fogadni a használtat is...:( (Pl a 38 ezer forintos gyedem) Ja, igen, akkor nekem nem szabadott volna gyereket szülnöm! Nincs jogom hozzá, mert nem vagyok gazdag. Ehhez képest két csodálatos, boldog, kiegyensúlyozott csemetém van.:) Lányok, ezzel a felfogással a II. Világháború után kihalt volna az emberiség!:)))
2012. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezzel az ismerőstől kaptam dologgal mondjuk én is teljesen rendben vagyok, barátnőméktől kaptunk kis alsógatyókat, unokatesóm kislányától szép kis bugyikat, ezeket gond nélkül ráadtam a gyerekekre én is.

Nem ördögtől való használtan venni ilyesmit, írtam is az előző kommentemben. Én nem veszek használtan, de nem ítélem el, aki vesz.

2012. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyébként ezeken a képeken azért látszik, hogy eléggé megviselte őket az élet. :) Én tuti nem venném meg őket.


Egyébként meg tényleg nem egy eget rengető összeg egy csomag új ruhapelenka..

2012. febr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Egyébként én is használt ruhákban járatom a kisfiam, mielőtt azt hinné valaki, hogy új mániás vagyok, de pelenkát - főleg ismeretlentől nem vennék át.

2012. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baj nincs ezzel. A képek szerint nem foltosak,szakadtak.Jó,nincsenek "élére vasalva", de gondolom a sógornőd úgyis átmossa-vasalja őket.

Az pedig, hogy akinek nincs pénze új textilpelenkára,ne is szüljön, hát enyhén szólva durva.Nyilván más,számára fontosabb dologra költi a pénzét.És vajon miért is van joga bárkinek ilyen kijelentést tenni...Itt a GYK-n sajnos mostanában elég gyakran előfordul. Aki nem tudja ezt-vagy azt megvenni, ne szüljön...Felháborító hogy egyes emberek mit meg nem engednek maguknak.

2012. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!