Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt, hogy tegyem el a...

Sütőtököt, hogy tegyem el a fagyóba?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy süssem meg, kaparjam ki, és pürésítsem. Arra lennék kíváncsi mivel pürésítsem, és utána ti miben rakjátok a fagyóba, hogy ne foglaljon sok helyet, és kis adagok legyenek?
2012. febr. 24. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én főztem, turmixoltam, aventos pohárba raktam, ha megfagyott, átteszem zacsiba.
2012. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Főzés, turmixolás után jégkocka tartóba adagoltam, mikor megfagyott átöntöttem egy mélyhűtő tasakba. Így mindig annyi mennyiséget tudtam ki venni, ami éppen kell. Pl ha valamit csak ízesíteni szerettem volna vele, elég volt 1 kocka.
2012. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel pürésítsem? turmixal, botmixerrel. Aztán nejlon zacsi.
2012. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én botmixerrel pürésítem, pillanatok alatt meg van. És tejfölös poharakban fagyasztom.
2012. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
turmixxal pürísítettem majd 1/2 műanyag pohárba fagyasztottam. majd mikor megfagyott egymásra tudtam rakni kettőt!
2012. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tejgyűjtő zacsiba raktam. nagyon ne tárazz be, jön a jó idő, annyi idény zöldség-gyümölcs lesz.
2012. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nyersen felkockázva tettem el,annyit vettem ki amennyi kellett,utána főztem meg
2012. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 24. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
én szeletelve sütöm, a héját utána lehúzom és úgy fagyasztom pl.CarteD'Or dobozban, egymás mellett több szeletet. mindig csak 1et veszek ki belőle.
2012. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megsütöttem, felszeleteltem és fóliába csomagoltam. Szerintem felesleges előre pürésíteni, mert mondjuk, ga mással kevered és az nincs turmixolva, akkor úgyis össze kell turmixolni a kettőt.
2012. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!