Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zene és játékos angol bölcsibe...

Zene és játékos angol bölcsibe. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Bölcsődében dolgozom, és szeretnénk valami pluszt bevezetni. Érdeklődnék, hogy ti szülők milyen külön programnak örülnétek a legjobban. (pl. zeneterápia, játékos angol, tánc) illetve mennyit lennétek hajlandóak ezért pluszba fizetni. Egyenlőre csak ötleteket és véleményt kutatok. Nincs könnyű helyzetem, nehéz megfelelő angol vagy tánc oktatót találni, úgyhogy ha valaki ismer vagy tud ilyet, ezt is megköszönném,én eddig nem jártam sikerrel. Meg úgy mindenkinek köszönöm, aki válaszol :)
2012. febr. 27. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk tánc van, meg karate igaz ez már óvoda. 500ft / alkalom. Merre laktok? Kérdezd meg a szülőket a szülőin, hogy minek örülnének.
2012. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zene, játékos angol, tánc (nép zene, néptánc)- ezek közül bármelyik. Nagyon jó ötletek. +500/1000 forint, attól függ hogy mi. Hangszerek használata zene foglalkozás alatt. Bábozás.

Ötlet nagyobb gyerekeknek: kerti foglalkozás, komposztálás, ültetés, stb.

Helyileg hol lenne?

2012. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam magánoviban, ahol a bölcsiseknek is volt német- illetve angol anyanyelvű gondozónő/óvónő. Én személy szerint csak ebben hiszek, ha nyelvtanításról van szó.Bár a szülők többsége képes pénzt adni az ilyen kis játékos angol foglalkozásokért.Külön zenés foglalkozás? Az beletartozik a bölcsődei foglalkozások körébe,nem? Oviba inkább érdemes ilyen különórákat tartani, mint gyerekfitness, balett, karate, foci. Nálunk ilyenek voltak. Az ár függ attól, hogy helyileg hol van a bölcsi/ovi, Budán egy ilyen óra 500-1000 ft között mozog, az úszás 2000.
2012. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!