Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogyha válaszolo...

Miért van az, hogyha válaszolok egy kérdésre, és nem egyezik valakinek az elképzeléseivel, akkor egyből lepontoznak?

Figyelt kérdés
Lassan már nincs kedvem válaszolni senkinek se, mert nincs értelme! Élvezik ezt, vagy csak úgy lehet ahogy ők elképzelik?
2012. febr. 28. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az volna a legjobb,ha az oldal lehetővé tenné,hogy a kérdező ítélje meg,hasznos-e számára a válasz,vagy nem. Már én se szeretek se kérdezni,se válaszolni. Csak azért,mert nekem esetleg bevált a Gripe Water, a homeopátiás anyukák lepontoztak. Szóval már nem nagyon szeretem ezt az oldalt. :(
2012. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, hogyha valaki máshogy neveli a gyerekét, akkor az miért rossz! Én se ítélem el azon anyukákat, akik máshogy csinálják, valószínű nekik az jött be! De lehet, hogy valaki másnak pedig pont az a tanács jó, ahogy én csinálom! Annyira rossz ez a lepontozás!
2012. febr. 28. 08:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ezzel foglalkozni.Borzasztó dühítő, tudom én is.Nem is szoktam érteni.De sok az elvetemült anyuka, az idióta tv műsorok, ahol sugározzák az ember agyába, hogy mikor miért JÓ anya az anya!!!!Nem is beszélve a nevelési tanácsadó könyvekről...

Én mindig is ösztönből neveltem a lányomat, meghallgattam mások véleményét, de még is mindig az volt jó amit én kitaláltam.Néha itt leírtam egy válasznál, na aztán jött a lepontozás..

Csak mondok egy példát: manapság az a szokás, hogy a gyerek csillió hónapos koráig el ne mozduljon a szülő mellőle, mert lelki sérült lesz és blablabla...Na hát, az én lányom 13 hónapos múlt,most hétvégén is olyan szépen el volt nélkülünk vidéken rokonoknál, ott vannak állatok, finomakat lehet enni, szeretik imádják.Nekünk apával meg volt 1 szabad hétvégénk, összepakoltuk a lakást, volt időnk egymásra, ápoltuk a kapcsolatunkat.Senki nem sérült, sőt!!!Ez jó volt a rokonoknak mert oda vannak a lányomért, a lányom is nagyon jól érezte magát, mert ott van kert állatok (kutya, macska, tyúk) ahol sokat lehet szaladgálni, és nekünk is jó volt mert feltöltöttünk kicsit.Most ez miért lepontozásra való???Csak mert én nem bújok a gyerekem seggébe 6 éves koráig.Engem is vittek rokonok egészen pici koromtól fogva, és nekem sem lett semmi bajom, sőt...na mindegy.Ja és én se válaszolgatok, főleg olyan kérdésekre,ami tudjuk, hogy vitatott.(hozzátáplálás, tejbevezetés,kötődő nevelés....stb.)

2012. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez nagyon bosszantó tud lenni.Engem azért húztak le mert volt egy 17 éves lány, aki mindenképp megakarta tartani a babáját és tanácsot kért,hogy hogyan mondja el ezt a szüleinek. Mindenki támadta,mivel felmertem szólalni,hogy ő nem ebben kért tanácsot,jól lehúztak.Ez volt az a pont,hogy már nem érdekel a pontozás.
2012. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt bárki, bármikor lepotozz, ami nem jó, de az hogy még le is tolnak azért mert valakinek nem tetszik valami a válaszodból....engem ez dühít, de nagyon. Nem hiszem, hogy lehet tenni valamit, elviseled és kész.
2012. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen csak mosolygok már... én azért járok erre az oldalra mert első gyerekes anyuka vagyok és rengeteg hasznos tanácsot kaptam itt... ezért gondoltam ha nekem is van valami tapasztalatom leírom hátha segítek valakinek. DE persze az én véleményem is volt akinek szúrta a szemét... nekem a leginkább lehúzott válaszom az volt, hogy "az én 3 hónapos kislányom igenis hisztizik sokszor. Ettől persze imádom, ráadásul nem is hagyom sírni de kis hisztis" ... nah ezért aztán úgy lepontoztak, mert a ma leginkább elfogadott vélemény az hogy nem hisztiznek a gyerekek 2-3 éves korukig mert addig ösztön lények nincs akaratuk... hát én ezzel még mindíg nem értek egyet, de számomra megmosolyogtató, hogy nem lehet saját véleménye az embernek mert akkor le lesz pontozva!

Szerintem ezzel nem kell foglalkozni, mindíg arra kell gondolni, hogy biztos lesz olyan anyuka aki erre téved és igenis lehet hogy neki pont a te lepontozott válaszod lesz hasznos.

2012. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon lehúztak egyszer mert azt mertem írni hogy nem normális hogy 2 percre nem tudod ott hagyni a gyerekedet, mert úgy sír. Lehet ezt szeparációs szorongásnak hívják, de attól még nem normális és tenni kell ellene. Egyébként a tanácsaim, hogy mit csináljon az illető pont ugyanazok voltak mint azoké akik lepontoztak. Csak szerintem ez nem normális, szerintük meg igen. Ez van. Nem kell vele foglalkozni.

Sokszor itt az ember csak megerősítést vár. Ha valaki az ellenkezőjét mondja, mint amit gondolok néha az is megerősít abban, hogy ahogy én gondolom az jó, mert az ellenkezője nem vált be, nem tetszik, stb. De volt már hogy jó ötleteket "loptam" innen.

Mindenkinek jó kérdezést és válaszolgatást és persze pontozgatást - ha épp úgy alakul :-)

2012. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már ezzel nem is foglalkozom. Leírom a válaszom, a pontozás meg nem érdekel. Múlt héten 1,5 óra alatt 6%-ot estem, mert nem értettek egyet a válaszommal. 3 kisgyermekem van, én is voltam első gyerekes anyuka, és ma már hahotázunk itthon, ha egy-egy eset szóba kerül, amin anno majdnem szívrohamot kaptunk. De nem mindenki a tapasztalataidra kíváncsi, egyszerűen csak azt szeretné, ha egyet értenél vele, akár igaza van, akár nem.... én meg ezt nem tudom csinálni. Az "evős" kérdések a legjobbak, ott tuti, 2 perc alatt lepontoznak a béka feneke alá :D
2012. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na,igen,lassan már én is csak olyan kérdésekre válaszolok,ami biztosan nem robbant ki vérre menő vitákat.Jártam én is úgy,hogy leírtam a véleményemet és lepontoztak,azután szóvá is tettem és akkor írta a kérdező,hogy ő egyáltalán nem is pontozott le senkit.Szerintem sokan összekeverik a kis kezecskéket a Facebook-os Like-dislike(tetszik-nem tetszik)gombokkal és e szerint nyomogatnak.:)

De néha olyan hülyeségeken robbannak ki "háborúk" és kezdődnek a lepontozások,hogy pl:kaka-kaki.Normális emberek ilyeneken nem vesznek össze,de ezek szerint itt vagy sok a gyengébb szellemi képességű vagy nagyon sok a ráérő emberke.

2012. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nekem sincs kedvem válaszolni...

Ha valakinek nem tetszik a válaszom, akkor egyből lepontoznak. Bezzeg ha hasznos volt, nem nyomnak zöld kezet. Így sokkal gyorsabban csúszok lefelé, mint ahogy felfelé mehetnék. Szomorú, hogy mások szerint hasznos dolgokat írok, a %-om mégis lefelé megy...

2012. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!