Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég magas a szára első lépés...

Elég magas a szára első lépés kiscipőnek? (D. D. Step, kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mert láttam ennél magasabb szárút is, eg rövidebbet is. Gondolom előbbi téli kiadás, utóbbi pedig nagyobbaknak való.


2012. febr. 28. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes! Nekem csak azért nem kellene, mert velúr, és nem szeretem a hasított bőrt, mert nem lehet tisztítani. A fényes bőr cipőt betudom dobni a mosógépbe, majd kipasztázom, és olyan mint az új, vagy néha elég csak nedves rongyal letörölni, de ennél ezt nem tudod megtenni, egyszer víz éri, már fakul a színe, a sártól elszíneződik, és a keféléstől összeál a bőr.
2012. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Nekünk is hasonló magasságú volt.

[link]

2012. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell, hogy magas legyen a cipő, az a lényeg, hogy a sarkát stabilan foga! ez is tökéletes.

arra figyelj majd a későbbiekben, hogy ugyan a talpa hajlékony legyen, a sarka ne :) de nem kell, hogy vádliig feljöjjön, nehezebb is lenne futnia :)

2012. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor ennek elég magas a sarka?


[link]

2012. febr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azokat is sokáig néztem, nagyon tetszenek a Pediped cipők is, de.....végül emellett döntöttem.
2012. febr. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!