Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejitalt-tápszert...

Milyen tejitalt-tápszert ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos múlt, s mikor elkezdtük a hozzátáplálást ( fél évesen, addig csak anyatejes volt) eleinte ugye fejtem kis tejet, hogy ne gyulladjon be a mellem, szóval volt ( még van is )a hűtőben lefagyasztva. Mióta kiváltottuk a tízórait teljesen csökkent a tejem, s most estére már nem elég neki, eddig kapott mindig plussz anyatejet, de lassan elfogy, ezért gondoltam adnék neki esténként szopizás után, ha kéri tápszert, vagy tejitalt, ehhez szeretnék segítséget kérni! Melyiket ajánlanátok?

Köszönöm


2012. febr. 29. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
8hós, így csak tápszert adhatsz neki. A tejital csak 1 évtől van. Humana, Beba, de a DM-es is nagyon jó, árban is.
2012. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, látod ennyire nem vagyok tájékozott ez ügyben, szerencsére eddig nem kellet :)
2012. febr. 29. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A Milupák finomak.Arra figyelj, hogy a korának megfelelőt add, tehát a kettest.Aztán márkától függően 9 vagy 10 hós kortól mehet a 3-as, de pl a Humana-nak van 8 hós kortól is almás ízesítéssel.

Amúgy tényleg nagyon jó a DM-es és a Rossmannos is és az áruk is kedvezőbb mint a nagyobb nevűeknek :)

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!