Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fiú és lány nevek...

Milyen fiú és lány nevek illenek ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
7 hónapos terhes vagyok,de még nem gondolkodtunk eddig baba neveken,de nem is igazán tudunk a Gáncs vezetéknévhez neveket.Írnátok nekem fiú illetve lány keresztneveket?Köszönöm előre is
2012. febr. 29. 19:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mi sem gondolkoztunk neveken, vagyis gondolkoztunk, de nem jutottunk dűlőre, csak voltak lehetséges nevek! És a hetedik hónapban hirtelen felment a vérnyomásom, bementünk dokihoz, vagyis ügyeletre, hogy adjanak vérnyomáscsökkentőt, ott megvizsgáltak, fehérjét találtak a vizeletben, NST sem lett jó, és már vittek is a műtőbe császározni! Lehetőségen sem volt a férjemmel beszélni, annyira gyorsan kellett műteni, mielőtt mindketten oda leszünk! Amíg kötötték az infúziót, készítettek elő, közben jött oda egy hölgy felvenni az adatokat, kérdezte, mi lesz a baba neve, meg amit ilyenkor kell, én meg nem tudtam mit mondani! Hirtelen kellett választanom a sok emlegetett közül, így meglepi lett a férjemnek is! Bocs, hogy így leírtam a történetem, de ezzel azt is akartam mondani, hogy azért már ennyi idős terhességnél nem árt gondolkozni, tapasztalatból mondom!!!
2012. febr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,tetszett a történet is,és végül is hogy nevezted el a babádat?
2012. márc. 1. 07:46
 13/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogyan nevezted el a babát :)
2012. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Petra lett! Ezért is írtam előtte a válaszban a Petra nevet! És nem bántam meg, nagyon tetszik a neve!
2012. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja, a koraszülött anyukás válaszoló voltam (Petra babás)
2012. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert mindig az első gondolat a jó :) Nagyon sok név felmerült a terhességem alatt. Na én aztán nem az utolsó pillanatban kezdtem gondolkodni :)))) Már rögtön mikor kiderült, hogy babánk lesz. Persze sok név nem nyerte el a tetszését Apának, vagy a tesónak, vagy szüleimnek, tesóméknak, barátnőimnek. Aztán azt a nevet adtuk, amit legelőször kigondoltunk. DE a végén már csak mi tudtuk hárman (Apa, nagylányom és én), senkinek nem árultuk el míg meg nem született a lányom. akkor már nem merte kritizálni senki. :) Hogy nézett volna ki, ha azt mondják milyen csúnya neve van ennek a gyereknek. :)
2012. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi lett a Te babád neve? :)
2012. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

lány nevek: Emese, Emőke, Enikő, Elvira,Evelin, Eliza, Johanna, Imola, Ividő, Ilona, Irina, Laura, Leona, Lilla, Janka, Panna, Tekla, Zita, Róza, Olga

fiú nevek: Elemér, Endre, Ernő, Erik, Edmond, Ervin, Emánuel, Imre, Igor, Iván, Illés, Donát, Tamás, Balázs, Alen, Albert, Andor

Remélem hasznosak az ötleteim, próbáltam vegyesen válogatni ritkább, gyakoribb, régibb újabb neveket is.

Szerintem mind illik a vezeték névhez, de lehet köztük ami kevésbé szerintetek.

Boldog baba várást.

2012. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Gáncs Áron

Gáncs Liliána

Gáncs Bence

Gáncs Márta

2012. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Gáncs Adrienn Anna

Gáncs Ádám Emil

Nekem ezek nagyon tetszenek.

Én is az utolsó pillanatra hagytam. 36 hetesen sem volt még név. Aztán NST-n nekem is kiderült, hogy futás. Megindult a szülés. Egyből pánikba estem, hogy szegénynek neve sem lesz. Aztán mint a villám belém csapott, hogy Csongor! Mindenkinek nagyon tetszik a családban. Nekem is. Imádom!

A másik: Igen nekem is volt, hogy mondtam neveket és tuti valakinek nem tetszett. Jöttek a magyarázatok, én pedig idegbajt kaptam már. Aztán mindenkinek azt mondtam Lőrinc lesz, csak hogy hagyjanak békén. Gondolhatod, hogy nagy volt a meglepetés! :D

2012. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!