Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tárolnátok a sütőtökpürét?

Hogyan tárolnátok a sütőtökpürét?

Figyelt kérdés
Tegnap megsütöttem egy kisebb sütőtököt a lányomnak, és mivel nem akartam külön-külön turmixolni az adagokat, ezért egyszerre le lett pépesítve az egész! Kiporcióztam egy hétre, csak nem tudom, hogy elég-e, ha csak a hűtőbe teszem! Nem lesz baja azoknak, amiket csak késöbb eszik meg? Fagyasztani nem merem, mert így ízlik a lányomnak, nem akarom, hogy megváltozzon az íze és az állaga!
2012. márc. 1. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak víz és sütőtök van benne, nem változik meg az állaga, lefagyaszthatod.
2012. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem pürésítettem, a megsütött tököt kockáztam, tálcán fagyasztottam, majd a kockákat zacskóztam. Tökéletes így is. Pürésíteni úgyis kell a többi hozzávalót, mindig akkor csinálom.
2012. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fagyaszd le nagyon finom akkor is amikor előveszed. Így evett mindkét fiam nyáron is sütőtököt :)
2012. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egy kis tápszert adtam hozzá, ahogy turmixoltam, csak, hogy könnyebb legyen, meg volt is kimaradva! (max 50 ml adtam egy egész tökhöz)!Kedves 2. válaszoló, nekem ez nem is jutott eszembe, hogy kockázva fagyasszam, na de majd legközelebb! Akkor lefagyasztom! köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!