Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kiló, és hány cm 15...

Hány kiló, és hány cm 15 hónapos kislányotok?

Figyelt kérdés
Milyen az étvágya, hányszor alszik napközben?
2012. márc. 1. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

13 hónapos még csak, de ő nagynak számít:

kb 80 centi és 10,5 kg


Étvágya sokáig jó volt, most jönnek az őrlő fogak, már egy hete alig-alig eszik.

Vagy 3 hónapja 1x alszik már csak, akkor olyan 1,5 órát, viszont éjjel 12-t. :D

2012. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1 évesen volt 9 kg és 77 cm.

15 hónaposan a cm-t nem tudom, de kg-ra ugyanannyi volt.

Az étvágya hááát, nem volt valami túl jó. A tejet pl. azóta egyáltalán nem issza meg. :(

Ha jól emlékszem, már csak 1x aludt nappal, másfél - 3 órát.

2012. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én kicsinek tartom 15 hónaposomat (ma voltunk oltáson és tanácsadáson)! 9 kiló, és 78 cm! Viszont nagyon formás! És koraszülött, alig volt másfél kiló születésekor! De most 3 hónap alatt össz vissz 400g-ot hízott! Bár rengeteget mozog!
2012. márc. 1. 22:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a lényeg, hogy hány centi, hanem az, hogy magához képest szépen növekszik-e és hogy arányos-e.

Amit leírtál az alapján teljesen normális méretei vannak a lányodnak, persze kicsit alacsonyabb az átlagnál, de az nem baj. Legfeljebb nem lesz égimeszelő. :D

A felnőttek sem egyforma magasak.


Első voltam.

2012. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én babám is koraszülött lett sajnos(35.hét)2500g volt akkor és 46 cm.Most 15 hónaposan 81cm és 10400g.A napokban kaptuk meg az oltásokat,volt egy kis hőemelkedése és az étvágya azóta nem túl jó.Általában egyszer alszik ebéd után,de azért sokszor előfordul hogy még késő délután is szundít egyet a babakocsiban(ha nem babakocsizunk,akkor nem alszik) .Nálatok mi a helyzet?
2012. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányom 88 cm volt és 10,5 kiló!


DE Ő meg 61cm-vel született és 4 kilóval!Pont most 2 éves 3 hós és másfél kilót hízott 1 év alatt!


Szerintem ekkora gyerekeknél már nem kell ezt nézni,mert annyit mozognak,hogy csak na!Jönnek a fogai,jön a válogatós nembeszek csak azért se korszak...


Szóval szerintem nemkell nézni a hízást!

2012. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az én gyerkőcöm úgy alszik, hogy reggel 8 kor felkel, megkajál, játszik, elintézzük a boltot, stb., 10 körül eszik egy kis gyümit, vagy joghurtot, és délben ebéd nélkül elalszik! Ha előtte megpróbálom megkajáltatni, akkor sem hajlandó! Dél, fél 1 körül ugye elalszik, alszik egy másfél, két órát, és csak utána ebédel! És ő fürcsiig már nem alszik! Fél 8 körül megfürdetem, és 8-kor már alszik, és reggel 8-ig felkelés nélkül! Úgyhogy nálunk csak egyszer alszik napközben, csak ismerősök azzal tömik a fejem, hogy egy ennyi idős gyereknek még kétszer kellene! De ha nem akar, mit csináljak? Nem fogom erőltetni! Ha meg fürdés előtt lefektetném, akkor még éjfélkor sem aludna, az tuti!
2012. márc. 2. 14:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Tökéletes a kislányod, nem kicsi és nem sovány!

Nagyon szépen fejlődött, ha 15 hónapos korára ennyi lett. Az én lányom majdnem 3 kg-mal született. (na mondjuk sokáig sárga volt)

Ha pedig rengeteget mozog, akkor ne is csodálkozz rajta, hogy nem hízik!

2012. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rengeteget mozog, szinte meg sem áll! Sokszor azt alig bírja kivárni, hogy megkajáljon, már menne!
2012. márc. 2. 14:43
 10/13 anonim válasza:
14 hónaposan volt76cm, 8420g.Mi (szülők) sem vagyunk nagyok, de nagyon okos és ügyes baba. Az első gyerekem ennyi idősen 80cm és 9650 g volt.Szerintem is fontosabb a fejlődése saját magához képest, mint a súly, vagy a magasság.Egyszer alszik 1,5-2 órát. Én 6 évesen 13kg voltam, most meg fogyóznom kellene.
2012. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!