Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Titi...

Mi a véleményetek a Titi trion babakocsi sport részéről? Szerintetek nem rossz, hogy csak az anyag tartja a baba hátát és nincs benne valami merevítő?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész babakocsi úgy szar, a hogy van. Mi ilyet vettünk először és nagyon megbántam. Nyáron azért rossz a sportrész, mert ha elalszik, akkor a kagylóülésben elfektetve úgy tud csak aludni, hogy a lába égnek áll. A miénknek 100 méteren belül legalább kétszer esett ki a hátsó kereke volt, hogy egyszerre mind a kettő. Visszavittük az üzletbe, ahol közölték, hogy ez nem hiba, vissza lehet tenni. Ezenkívül egy évesen overálostól már nem fért bele télen a gyerek a sportrészbe, szóval ha megteheted, ne ezt a típust válaszd.
2012. márc. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már megvettük mikor megszületett a kisfiam.De most szembesültem vele,hogy már kicsi is a sport része is és nem tartja a baba hátát :(
2012. márc. 3. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a babakocsit nem ismerem (az első leírása alapján nem tűnik valami jónak). Viszont az nem baj, ha nincs merevítő hátul vagyis nem feltétlen baj. Nekem volt quinny zappom aminek szintén nincs merevítő a háttámlájában (igazából sehol) és az nagyon jó kis kocsi. Kényelmes a babának (mamának :)) Szóval, ha nem jó a kocsi vagy nem szereti a fiad az nem a merevítő hiánya miatt lehet, hanem az első által felsoroltak miatt. Viszont lehet érdemes lenni pont ezek miatt eladni és venni egy olyat amit szeretni fogsz.
2012. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!